Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Apró, egyszerű tetoválást...

Apró, egyszerű tetoválást szinte mindegy, hogy hol csináltatok? Vagy tudnátok erre is jó helyet mondani?

Figyelt kérdés

Nem nagyon vagyok otthon (még:D) a témában, és nem tudom, hogy hova menjek.

Azt mondják, mindenki más stílusban jó, de gondolom ez inkább nagyobb szabású műveknél jelentős, vagy nem?

Na lényeg a lényeg, ha ajánlanátok pár helyet, azt megköszönném. :)


Ja meg attól félek, hogy kinéznek, ha bemegyek egy ilyen helyre, mert mindenhol csak ilyen nagy, művészi tetoválásokat látok, én meg csak egy egyszerű kis apróságot akarok. Több ötletem is van, de mindegyik vagy egyszerű sziluett vagy körvonalas rajz.



2014. szept. 21. 15:46
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja, Budapestről van szó.
2014. szept. 21. 15:47
 2/3 anonim ***** válasza:

Akkor is jó helyre menj, a legkisebb, legegyszerűbb tetoválást is el lehet rontani.


Én a Wonderlandet ajánlom, mióta megtaláltam csak oda járok, Vikihez. Keletinél van a szalon.

2014. szept. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Dark Art Tattoo vagy New Generation Tattoo.
2014. okt. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!