Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Hogyan győzhetem meg szüleimet...

Hogyan győzhetem meg szüleimet a tetoválás felől?

Figyelt kérdés
Pár hónap és 18 leszek,de ettől függetlenül csak az engedélyükkel csináltatnék tetkót,mégiscsak őt tartanak el.Semmi extra nem kell és nagy sem lenne,viszont kimondottan borzongnak a tetoválásoktól.Hallani sem akarnak róla,azt gondolják majd miatta nem tudok elhelyezkedni sehol(orvosira készülök).Mit lehetne mondani hogy belemenjenek?
2014. okt. 25. 23:00
 1/5 anonim ***** válasza:
28%
Anyu, a saját döntésem, úgyis valahol marhamessze egy lepratelepen szeretnék dolgozni.
2014. okt. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én már 14-15 éves koromtól kezdve puhítottam őket, mert mondtam, hogy ha 18 leszek, mindenképp kell tetkó :D Aztán végül 18 évesen csak annyit csináltak, hogy javasolták a tetoválós ismerősnek, hogy lehetőleg fájjon hogy ne akarjak többet :D

De miután kész lett, megbékéltek vele, és rájöttek, hogy így még jobban is néz ki, mint ha az a felület ott csupasz lenne. Ráadásul a tetkó csak egy úgymond testékszer. Olyan, mint a karkötő, csak nem lehet levenni. Épp ezért kell olyan helyre tetováltatni, ahol ha nem akarod, nem látszik.


Nekem bal karomon fent van, csak akkor látszik, ha ujjatlan pólóban vagyok.

Szóval ne aggódjanak az elhelyezkedésed miatt. Ha nincs látványosan feltűnő helyen, akkor senkit nem fog érdekelni.

2014. okt. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

kedves kérdezö

ne aggodj az orvosi miatt fel fognak venni , nekem azt mondták csak akkor nem vesznek fel ha egészkaros krix krax van rajtam de irtad nem szeretnél nagyot szoval nincs gond

a szüleidnek meg mond azt hogy nagyon szeretned és pár honap mulva felnött leszel ha szeretnéd megcsináltatod

2014. okt. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek
2014. okt. 27. 17:04
 5/5 anonim ***** válasza:

engem vizsgált és gyógyitott is tetovált orvos.

és gyakorlatilag mindenhol a világon orvos hiány van,csak ezért nem hagynak veszni,egy fiatal elmét.

esetleg csináltass olyat ami nem mindig látszik.Pl:felkarra,hátra,lábra.

2014. okt. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!