Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » A tetováló szalonban rögtön...

A tetováló szalonban rögtön meg szokták csinálni a tetoválást?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy odamegyek (még soha nem voltam), elmondom, hogy mit szeretnék (kicsiről lenne szó) és meg is csinálják? Vagy időpontot adnak?

2014. nov. 2. 09:16
 1/3 anonim ***** válasza:
többnyire időpontot adnak.
2014. nov. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem eddig mindig időpontot adtak, többnyire ez így megy.
2014. nov. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha van pont akkor szabad szék, akkor megkérdezik, hogy most szeretnéd-e megcsináltatni, vagy később. Érdemesebb időpontra menni. Mondjuk ha 11-re kapsz időpontot, akkor érdemes már 10:30 felé ott lenni, nem illik késni.

Előtte egyél rendesen, de azért ne tele hassal menj. Vigyél magaddal valami cukrosabb innivalót is.

Általában ha időpontra mész, akkor kérnek valamennyi foglalót (egy kis minta is 5-6ezertől kezdődik, ilyenkor lehet elkérik a teljes árat. Én általában 5-10ezer foglalót hagytam ott időpont egyeztetésnél, ami persze beleszámít az árba, de ha nem mennél el, akkor ugrik a foglaló, ha nem szólsz nekik, hogy nem tudsz akkor menni).


Ahol rögtön csinálnak, ott vagy van direkt egy olyan tetováló, aki ezért ül ott (aki általában még nem teljesen profi, de már tud tetoválni és csak a kis mintákat bízzák rá, persze garanciával) vagy valami tudatlan hely, ahol eléggé rossz minőségben dolgoznak.


Remélem segítettem.

2014. nov. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!