Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » 14 évesen tetoválás? (Beszólás...

14 évesen tetoválás? (Beszólás előtt, olvasd a leírást. )

Figyelt kérdés
Szevasztok! Őhm, idén fogok ballagni, és szeretnék magamnak egy tetkót. Rólam azt kell tudni, hogy az általános iskolás éveim szörnyen teltek, megismertem a kiközösítést, a bántalmazást, és még sorolhatnám. Ballagási ajándéknak egy tetoválást kértem a szüleimtől, akik bele is egyeztek. Szerintetek megéri? A tetoválásomnak jelentése is lenne, nem a sablon dolgok, mint a sas, sólyom, meg más dolgok ami minden 3. emberen megtalálható.

#tetoválás #14 éves #tizennégy #14 évesen tetoválás #T.E.T.O.V.Á.L.Á.S
2014. nov. 15. 21:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagyban függ attól hogy miféle tetoválás, mióta szeretnéd már azt? Nekem semmi bajom azzal hogy 14 évesen akarsz ilyet, de pl én amit 14 évesen varrattam volna magamra azt nagyon megbántam volna... lehet hogy 14 évesen fontos jelentése van annak a tetkónak, de 18 vagy akárhány évesen már lényegtelen/ciki lesz.
2014. nov. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
100%
Tudod te hány 14 éves gyerek csináltatott tetoválást, aztán bánta meg?
2014. nov. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én azt tanácsolnám, hogy miután betöltötted a 18-at, csináltasd meg. Ha valóban annyira fontos a jelentése ennek a tetkónak, akkor azt szeretnéd, hogy egész életedben rajtad legyen. És nem az lesz a fontos, hogy MÁR a középiskolás valamint egyetemi éveidben rád volt varrva. És ezzel azt is megtudhatnád, hogy valóban akarod-e. Mert ha 4év után is ugyanúgy akarod, akkor bizony akarod. (Én se vagyok még 18, én ezt tenném, minimum 2 évet várnék, ha magamra akarnék vmit tetováltatni.) De ez persze csak az én véleményem :)
2014. nov. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Egy tetováló szalonban 18 év alatt nem csinálnak tetoválást még szülői engedéllyel sem.

Én meg felelős szülőként kóklerhez nem engedném a gyerekemet, és 14 évesnek főleg nem engedném a tetkót. Várj 4 évet, és ha akkor is jelentős a tetováló ábra akkor csináltasd meg. Addig ne.

2014. nov. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Igazából, ez a tetkó már 2-3 éve fogalmazódott meg bennem, és még továbbra is mellette állok.
2014. nov. 15. 22:24
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Hova szeretnéd és mekkora? Valamint mi az?

Amúgy tényleg, szerintem is várj vele.

2014. nov. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is évekig meg voltam róla győződve, hogy xy dolgot szeretném magamra tetováltatni, de mai fejjel halál gáznak tartanám. Várj még vele..plusz tényleg nem vállalnak egy rendes szalonban 16 éves korod előtt még akkor sem, ha veled mennek a szüleid..olyan helyre meg ne menj, ahol mégis vállalnak, mert az olyan is.
2014. nov. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Felejtsd el, pár év múlva megbánnád, hogy megcsináltattad.
2014. nov. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem nezegesd a tetovalast amit szeretnel 2 hetig es ha nem unod meg vagy ha meg akkor is tetszeni fog akkor varrasd magadra.
2014. nov. 16. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 supra01 ***** válasza:
100%

Szia!

Nyugodtan varrasd magadra!

Gondolom az is befolyásolja a döntésedet, amit leírtál (kiközösítés, bántalmazás stb.)

Mégis inkább azt javaslom, hogy a tetkó helyett nézd meg azt, hogy miben kellene változnod, hogy a középsuliban ne kerülj ilyen helyzetbe!

Állj a sarkadra, ne hagyd, hogy a fejedre nőjenek.

A tetkós pénz nem sok, de inkább fordítsd edzésre. Legyél kitűnő tanuló! Szerezz új barátokat, akik nem hagyják, hogy a többiek cikizzenek!

A tetkó meg képzeletben mindig ott lesz rajtad! Úgy sem a tetkó a fontos, hanem az a szó, vagy szimbólum, amit magadra varratnál.

Mert gondold meg, mit ér ha magadra varratsz pl egy nagy oroszlánt, miközben gyáva nyúlként viselkedsz! Ez csak példa volt, de remélem érthető!

2014. nov. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!