Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szeretnék egy made in slovakia...

Szeretnék egy made in slovakia tetoválást, de bántanának érte?

Figyelt kérdés
Sziasztok, szeretnék egy made in Slovakia feliratot varratni a kulcscsontom alá. Viszont apám ellenzi, mert aztmondja sokan beszólnának, talán még bántanának is például ha a nem megfelelő személlyel futok össze az utcán. Ez mennyire lehet igaz? Vagy csak apám túlozza el egy kicsit?

2014. dec. 2. 18:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, valamennyie igaza van. De, ha pl szlovakul iratnad ugyanezt, maris eggyel kisebb a rizikofaktor.
2014. dec. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Nem,nem túloz.Ebben az országban minden tilos.
2014. dec. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Írasd magadra szlovákul, igazuk van! Úgy azok nem értik, akik bántanának érte! :)
2014. dec. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!! :)
2014. dec. 5. 08:09
 5/9 anonim válasza:

Egy picit bugyuta kérdést írtál...Tök mindegy, hogy szlovákul vagy magyarul írod, viszont el kell Téged szomorítnai, de még a kutyát sem fogja érdekelni.


Nekem szív alakú kulcstartóm van és angolul van ráírva I Love Slovakia. Senkit nem érdekelt, pedig többen látták már.

2014. dec. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
58%

Mégis miért íratnád magadra egy olyan ország nevét ami még az európai uniotól is bírálatot kapott extrém nacionalizmus miatt és ami a legbárányabb (szelídebb) népet (a magyarokat) is provokálja ok nélkül. Azt értem hogy a szlovákok fiatal nép, úgy érzik hogy agresszióval és milliónyi hazugsággal kell fellépniük egy ősi szomszéd ellen ok nélkül, de elég csak megnézni a szlovák médiát, olyan mennyiségű hazugság árad onnan ami emberi mércével felfoghatatlan, főleg a magyarokról. A magyar politikusok is bürokraták és megvan az összes negatív dolog itt is, de a szlovákoknál ez a mérce istentelen. Jól tudom miről beszélek, videoszerkesztéssel foglalkozom és jól látom azt a hazugságárádatot és azt a kicsinyes önérvényesítési vágyat amit a szlovákok próbálnak agresszióval és hazugságpkkal. Még egyszer mondom, még az európai unio is túl extrémnek találta azt ahogy a szlovákok viselkednek, főleg a magyarok ellen.

Komolyan még romániában sincs ekkora magyarellensség.

Jah és ez nem bírálat volt. Mivel a szlovákiában élő emberek többsége tudna normális is lenni, ha nem az agymanipuláló médiára hallgatna vagy az agresszív kisebbségre. Csakis szlovákiában fordulhat elő az a nonszensz dolog hogy valaki magyar nőt ver. Szlovákia egy nagyon negatív példa az egész emberiség számára. De ezt az egész negativitást és gyűlöletet ami bennük van, fel fogják tudni dolgozni és én hiszem hogy előnyükre fogják váltani, és a jövőben talán legnagyobb ellenségből legjobb barátok lesznek, ha azt az energiát amit a gyűlöletbe fektetnek pozitív dologra használják (ha egyszer sikerül megtanulniuk) akkor csodákra lesznek képesek. De amíg erőfitogtatás végett a legősibb szomszédjukról, a magyarokról terjesztenek baromságokat addig csak szánalmas tinédzsereknek tűnnek akik nem tudják hol a helyük, már bocs. Egy igaz magyar mindig remél és mindig hisz, pozitívan. Szóval én is remélem hogy a szlovákok feloldják magukban ezt a problémát és együttműködésre képesek lesznek.

2014. dec. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
na pont az ilyen emberek miatt kérdeztem :D undorító vagy. Igazad van biztos, engem nem érdekel. Viszont félig szlovák vagyok és nekem nem ez a lényeg, nem ezt szeretem szlovákiában :)
2014. dec. 8. 14:55
 8/9 anonim ***** válasza:

Már bocs de én nem utálom a szlovákokat és senkit szóval nem tudom mi az undorító. Inkább az hogy itt gyikon is hangoztatják páran hogy mennyire nem megértőek a magyarok meg hogy egyszer kétszer beszólnak nekik mert szlovákok, de a saját szemükbe a gerendát sem látják meg, azaz hogy mit művelnek Szlovákiában a magyarokkal meg hogy egy csepp vendégszeretet sem találni néha, ez legalább nem mondható el a magyarokról. Ha valami undorító akkor az az igazságtalanság és nem pedig valakinek a véleménye.

Amúgy meg nekem is vannak szlovák ismerőseim, szeretnek is Mo-ra járni páran.

A kérdésedre válaszolva: Szerintem aludj még rá párat, ne dönts elhamarkodottan, mert ugye akármiről is legyen szó, a tetko az életre szól, vagy próbáld ki először ideiglenes tetkóval és ha még 1-2 év múlva is szeretnél akkor vágj bele. De sztem ez simán megér 1-2 évnyi gondolkodási időt, mivel nem lehet csak úgy lemosni

2015. jan. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha én találkoznék valakivel akinek ilyen tetkoja van akkor sztem tetszene, a legtöbb barátom amúgy sem magyar, pl albán ismerőseim több mint a felének albánia zászló/albán sas van magára varratva, de ez náluk természetesnek számít valamennyire.
2015. jan. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!