Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Budapesten (főleg belváros)...

Budapesten (főleg belváros) tudtok jó szalont szöveg tetováláshoz? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretnék, egy szöveg tetoválást csináltatni, és megköszönném, ha tudnátok ajánlani egy jó szalont. Elég sok ismerősömnek van tetoválása, de azok mind minták. Nem igazán értek ehhez a művészeti ághoz, de nekem logikusnak tűnik, hogy vannak akik akik inkább szövegekkel foglalkoznak (persze símán lehet, hogy tévedek).


A tetoválás a bal alkaromon lenne a kicsivel a könyököm alatt körben. Úgy gondoltam, hogy a betűk körben egy sávban vannak és nincsenek kiszínezve, hanem csak a háttér a fekete (kivéve ugye a betűk).


Tudnátok ajánlani valakit aki ezt nagyon jó minőségben el tudja nekem készíteni?(A pénz nem igazán korlát, a minőség fontosabb lenne nekem.)


Köszi!



2014. dec. 2. 22:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Bercsényi Balázs...feliratokban nagyon jó, bár nehéz bejutni hozzá, mert sok celebet tetovál
2014. dec. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kiss Kata, Wonderland Tattoo
2014. dec. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Dark art-on belül bárki.
2014. dec. 5. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Dark Art vagy New generation.
2014. dec. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Wonderland tattoo... Csupa jó tetováló, de a Captain inknél is megéri próbálkozni!
2015. jan. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
bocsi, a Wonderland bagázs átköltözött, most már Queen of hearts :)
2015. jan. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!