Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mivel vegyem rá a szüleimet,...

Mivel vegyem rá a szüleimet, hogy karácsonyra megengedjék, hogy tetoválásom legyen?

Figyelt kérdés

nagyon szeretnék már egy tetoválást,de azt mondták szó sem lehet róla.. de én mégis csak szeretnék. titokba meg nem akarom megcsináltatni.

17/L


2014. dec. 8. 21:45
 1/5 anonim válasza:
Várd meg amíg 18 éves leszel...akkor már eldöntheted saját magad...vagy rajzoltasd fel a mintát és mutatsd meg a szüleidnek és hátha...remélem sikerül :)
2014. dec. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
koszonom valaszod :)
2014. dec. 8. 22:09
 3/5 Bellatrix:3 ***** válasza:
Mindenképpen várj, míg 18 nem leszel. :) Én is szerettem volna annyi idősen tetoválást, de vártam vele még 2 évet. :) És megérett a dolog és már megvan a tetkó, szóval érdemes várni. A szülők meg sosem fogják díjjazni az ilyen ötleteket. :D De bele fognak törődni. :)
2014. dec. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha még olyan fiatal vagy, hogy a szüleid engedélye kell hozzá, akkor egy normális szalonban egyébként sem vállalnának el, sufniba pedig ne menj, ha jót akarsz magadnak. Mindjárt 18 leszel, addig bírd ki, onnantól már jogilag is dönthetsz a saját tested felett, bár az én meglátásom szerint ez születésedtől fogva így van, de a társadalom mást talált ki.
2014. dec. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
58%
Várj még pár évet! Először próbáld meg hennával. 17 évesen én is szerettem volna egy tetoválást, de úgy döntöttem várok vele. Most 20 vagyok és őszintén örülök hogy nem tettem. Ami akkor nagyon tetszett, most elég kínos lenne. Szóval ne hamarkodd el, mert megbánhatod!
2014. dec. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!