Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Segítség! Combtetoválás....

Segítség! Combtetoválás. Tudnátok ajánlai?

Figyelt kérdés

kérlek segítsetek nekem idézetekkel. angol idézetet keresek. akinek esetleg van az letudná irni?

[link] ilyet szeretnék. körbe.



2015. febr. 7. 15:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt neked kell tudnod, hogy érzed magad, milyen a személyiséged, milyen emlékeid, stb. vannak és ha ezek valamelyikéhez akarsz kapcsolni egy idézetet, azt neked kell kitalálnod. Én hiába mondom el neked azt az idézetet, ami engem teljes mértékben leír, az nem te vagy, hanem én, érted...
2015. febr. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

A tetovalas a TE, SAJAT eleterzesed..!

Keresgelj olyan cimszavakban ami epp rad jellemzo. De szerintem az idezetes tetolvalasnak nem sok ertelme van... Helyette valassz olyat ami kifejezi az erzesedet (rozsa-huseg, madar-szabadsag, stb)

Nekem van az oldalamon egy rovidke dalszoveg ,a szerelmes korszakombol ,de ma mar ezt h oda varrattatam nagy hulyesegnek tartom, megbantam!

20/L

2015. febr. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fordíttasd le ezt angolra: "Nincs fantáziám és ez is csak a divat miatt van rajtam..." és az utolsó pöttyök átváltozhatnának apró madarakká
2015. febr. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!