Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » 16/f. Megéri-e, vagy üljek a...

16/f. Megéri-e, vagy üljek a seggemen?

Figyelt kérdés
Nem az a kérdésem hogy megbánom-e. 16éves vagyok, nyárra 16+1/2, csak a testi érettség miatt írom :D Szeretnék egy szót magamra tetováltatni (freedom), nem vagyok túl magas, testalkatom normálisan, picit izmos, nem vagyok az a túlságosan kigyúrt embör. Most elkezdtem sportolni, többet, "gyúrok" futok, egészségesebben kezdek élni :) Persze változó hogy mennyit nő még az ember, de szerintetek, várjak ink jövőre, vagy nyáron megcsináltathatnám, kipróbálás miatt, hogy bírja a bőröm, milyen érzés stb, nem nagy dolog szerintem egy max 10cm hosszúságú szavat fellvarratni. Sajnálom hogy fosom itt a szót :D akkor összefoglalva: Sokat fogok nőni, plussz ha izmosodom csúnya lesz ha idén nyáron varratom, a kulcscsontomhoz gondoltam amúgy :)

2015. márc. 23. 20:12
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Egyszerűen csak később bánni fogod, hogy ilyen hülyeséget varrattál magadra. Akkor már inkább egy ejakuáló péniszt.
2015. márc. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Konkrét szavakat magadra tetoválni baromság, én legalábbis nem sokat nézek ki az ilyen emberekből. Inkább válassz valami szimbólumot, mondjuk ha freedom, akkor valami szabadságra utalót. Például egy madár, de a variációk száma végtelen.
2015. márc. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Egy fa*sz elég nekem a testemre, de kösz ;) értékelem a kreativitást. Szerintem nem bánnám meg, pont ez lenne a lényeg hogy nem is nagy, és egyszerűen nincs ezen mit megbánni. De köszi az őszinteséget :))
2015. márc. 23. 22:08
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha nőni nem is, szélesedni még biztosan fogsz az elkövetkező 5-6 évben.
2015. márc. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen egyszavas tetkókat még csak buta embereken, főleg nőkön láttam. Ja... vagy az agyatlan testépítőkön, bár azok még fokozzák azzal is hogy japán/kínai jelekkel íratják magukra, amit aztán kiolvasni, kimondani sem tudnak. Semmi értelme, és ha felnősz te is rájössz erre, ciki lesz, hogy rajtad is egy ilyen béna egyszavas tetkó van. Ezért várj még.
2015. márc. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Ha egy év múlva ilyenkor is úgy gondolod, hogy ez egy jó ötlet, majd akkor varrass. Addig biztosan ne, kb. minden felettem szólónak igaza volt az egyszavas tetoválásokkal kapcsolatban.
2015. márc. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez tényleg elég gáz tetkó, az agyatlan réteg varrat magára ilyet..szerintem is várj még vele.
2015. márc. 25. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen még ne. Fiatal vagy hozzá. Majd 18-20 évesen térj vissza a témára. És olyat tetováltass ami fontos neked vagy kifejez. Okosan gondold át, mert egy életre rajtad marad.
2015. márc. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Gracias, los ombres!
2015. jún. 21. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!