Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Csütörtökön varratok egy...

Csütörtökön varratok egy tetoválást a mellkasomra, azzal mehetek bulizni már pénteken?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 19. 18:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Édes Istenem gondolom milyen minőségi tetoválás lesz, ha ilyeneken gondolkozol. Nem ismerlek, de nem bírsz ki egy hétvégét buli nélkül a tetoválásod érdekében? Lehet, hogy jön egy okos és azt mondja, hogy mehetsz, de gondolj bele részegen ráesel vagy ökörködtök és valaki belekap, megsérül stb... Több ésszel, mint erővel. Hol csináltatod és mit? Ha már válaszoltam az a minimum, hogy megírod. :D Bepanthen krémet remélem vettél.... :D
2015. ápr. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
*Többet. :D
2015. ápr. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tetovalo szalonba csinaltatom srac,egy iranytu lesz muveszien kidolgozva a mellkasomon,csak kicsit parazok,penteken orbitalis buli lesz a szomszed varosban,tele csajokkal,akkor szerinted kihagyjam akkor?
2015. ápr. 19. 18:57
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egynapos tetoválással nem kellene bulizni...
2015. ápr. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%

Milyen egyedi tetoválás:D

Kb már annyi embernek van ilyen mint r*b*nc rendszám:)

2015. ápr. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus, nehogy már egy friss tetkóval bulizni menj. Én ugyan a combomra csináltattam nemrég, de az első pár napban otthonról sem mozdultam ki, nemhogy este bulizni mentem volna :O Amúgy mivel lehet, hogy még kicsit meg lesz dagadva a bőröd, érzékeny is lesz a terület, szóval végig kellemetlen érzés lesz a póló alatt, még akkor is, ha befóliázod.
2015. ápr. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Menj nyugodtan, én is mentem , semmi baja nem lett :D

Csak vigyázz rá!

2015. ápr. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Cat de Rivale válasza:
Nem babám, a következő évben ki sem mozdulhatsz otthonról vele
2016. jún. 9. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!