Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetkos kisgyermekes anyukak...

Tetkos kisgyermekes anyukak (vagy akar apukak :D), bevallalhatok egy alkar tetkot kisgyerek mellett (itt gondolok a kezben tartasa miatt, stb)?

Figyelt kérdés
2015. máj. 25. 11:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyire kisgyerek, de ha még anyatejen él, akkor az anyának erősen ellenjavallt a tetoválás.

Ezen kívül nem tudom van e gond vele.

2015. máj. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem szopik, tehat azzal nincs gond.
2015. máj. 25. 11:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem értem mi baj lenne ezzel? A gyereknek szerintem édes mindegy, idegenek véleménye meg lényegtelen.
2015. máj. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én ilyen apuka vagyok.

Véleményem szerint a kisgyerek nem fél a tetkótól, inkább csak a vénasszonyok, akikben az a mondat él, hogy a tetkósok börtönviseltek.Nekem a védőnő és az óvónők is megnézték.Igaz a beszoktatásnál az oviba hősszúujjúban voltam, de azóta trikóban. A gyerekek le sem tojták. De, mint gondolom nem vagy túl idős és csaj létedre nem javaslom az alkar tetkót neked sem. Kitudja mit hoz a jövő és a munkahely részére nem túl előnyös.

2015. máj. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ismerek ilyen anyukát, apukát is. Személy szerint alkarra nem tetováltatnék, munkavállalás szempontjából necces lehet. Nyilván ez attól is függ hogy mivel foglalkozol. De pusztán az hogy van-e gyerek vagy nincs szerintem semmit nem számít.
2015. máj. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én nem vagyok sem öregasszony, sőt minden pasi állítólag jó nőnek mond, minden pasi utánamfordul az utcán, mert vékony vagyok, jól nézek ki, és két kisgyerekem van. De a tetkóval kapcsolatban én is úgy gondolkodom, mint az öregek, mert az öregek sokmindenben bölcsek, és érdemes rájuk hallgatni. A véleményem a tetkóról az, hogy én akkor sem csináltatnék magamra egy hangyaf..nyit sem, ha egy százmillás házat adnának érte ingyen. Nálam ez elv. Nem ettől leszek több, nem ettől leszek szebb. Sőt! Szerintem csak csúnyább!!! Én akárkin, akármilyen szépeket látok, még nem tudtam olyan szépet látni senkin. Szerintem bármilyen is a tetkó, úgy néz ki vele a viselője, mintha koszos lenne.
2015. júl. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!