Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Nektek mi a velemenyetek...

Nektek mi a velemenyetek erröl a tetovalasrol? . Nekem nem tetszik, az eredeti kep sokkal szebb volt.

Figyelt kérdés

Meg nincs teljesen kesz azt azert vegyetek figyelembe!

Ezt am egy olyan ember csinalta akinek elötte neztem a munkait es gyönyörüek.. nem ertem ezt mert lett csak ilyen..:/

[link]



2015. aug. 20. 10:59
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, amiket linkeltél többi munkáját, nagyon messze vannak a széptől! Nézd meg a figurális dolgokat (amik nem virágok), horror, mint egy gimnáziumi rajzóra. Vissza ne menj hozzá!
2015. aug. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Amit kertem töle az egy olyan egyszerü rajz.. h lehetett meg azt is elrontani, ezt nem ertem.
2015. aug. 20. 17:52
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok meglepve. Amiket belinkeltél, azok sem szépek!

Ha nincs rá pénzed, akkor várjál, gyűjtsél és utána csináltasd meg valakivel.

Már bocsi, de kicsit összekapom magam és én is rajzolok ilyeneket, sőt még jobbakat is. Pedig nekem nem ez a foglalkozásom.

2015. aug. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 SzilKa ***** válasza:
100%

Hát ez kontármunka... A többi referenciaképe sem szép.

Egy életre szól a tetoválás, ezen nem szabad spórolni...

2015. aug. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
Zsuzsiii, legyen már több eszed!!!!
2015. aug. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Ez nagyon fos, ne haragudj. Ezt a szardarabot valahogy tüntesd el a kezedről.
2015. aug. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ismerős nekem ez a tag, legalábbis a munkái alapján. Ha arról van szó akire én gondolok akkor jó rácsesztél vele. Velem is kicseszett régebben, vittem neki rajzot azt mondta nem bonyolult minta simán megcsinálja. Hát amikor megláttam a végeredményt azt hittem elájulok olyan selejt lett. Bele jött pár ezrembe hogy kijavittassam egy másikkal, szerencsére sikerült ugy ahogy.
2015. aug. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:

Sajnos ezzel pórul jártál :/

Tényleg nem szép a többi tetkója se, a nonfiguratív meg a virágtetkói tényleg elmennek,de amiknél valami realizmust kellett volna belevinnie a dologba,ott látszik hogy nem teljesen neki való szakma...mert,nos,rajzolni tudni kéne.

De nincs minden veszve, még simán ki tudják javítani :)

2015. aug. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!