Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szet repedhet a tetko a konditol?

Szet repedhet a tetko a konditol?

Figyelt kérdés

mellemre szeretnek 3 szót, azt szeretném kérdezni, hogy ha kondizok, attol lehet bármi baja? Szet repedhet vagy barmi? Ne irjatok hogy minek ennyi idősen tetkó.. Legyszi

15/F



#edzés #tetoválás #Melk #szet repedhet
2015. szept. 3. 17:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Láttam 1-2 "szétrepedést",de ott a pálcika gyerek évek alatt nagyon nem kevés izmot pakolt magára.
2015. szept. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pedig sajnos ennyi idősen még tényleg nem ajánlott a tetoválás. A tested még sokat fog változni, és lehet kondi nélkül is "nőni" fogsz még (vagyis inkább tuti biztos). Én a helyedben még 2-3 évet várnék. Meg mivel elég feltűnő helyen van, nem volna esztétikus ha elváltozna.
2015. szept. 4. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj csak. Elárulok egy rém nagy titkot. Én 14 évet edzettem 15 éves koromtól. Mivel nem koxoltam, nem volt irgalmatlan változás a testemen. Nemhogy izmos, de nagy sem lettem. Más lett a formám, meg erősebb lettem, de nem repedtem szét. Aki viszont koxolt, az elég szépen változott és repedt. A tested most fog igazán változni. Nem akarlak semmiről lebeszélni, mert úgy sem hallgatsz meg senkit,de ha most csináltatsz tetkót, pár év múlva megváltozik mindened és nem fogod elfogadni magadon. Vagy tele leszel gagyi tetkóval. Legfőképpen a tested mellett az eszed fog változni.
2015. szept. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2015. szept. 4. 17:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Tényleg megéri megvárni azt a pár évet! Egyáltalán nem lebeszélés kép, szerintem sok embernek nagyon jól áll a tetkó és nem vagyok ellene. De azért valami ami életed végéig rajtad lesz, annak nem sokat számít 2-3 év! :)
2015. szept. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2015. szept. 15. 07:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!