Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Évek óta szeretnék egy tetovál...

Évek óta szeretnék egy tetoválást a karomra, látható helyen. Viszont nem tudom mennyi hátrányom származna belőle a későbbiekben munkalehetőségeket illetően?

Figyelt kérdés
Turizmus-vendéglátás szakon tanulok szóval egészen biztosan emberekkel fogok foglalkozni. Az lenne a kérdésem hogy manapság még mindig létező jelenség a tetoválások miatti diszkrimináció vagy már többségben vannak a modern felfogású emberek akik nem fognak azért elutasíni mert van egy tetoválásom látható helyen.
2015. szept. 7. 19:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, még mindig létező jelenség (legalábbis itthon), a testvérem tudna mesélni erről finom dolgokat.
2015. szept. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hát ezen a pályán nem valószínű, hogy szívesen látnak piercinget, tetoválást. nekem ennél kicsit másabb szakmám van, van a csuklóimon, tarkómon tetoválás, de egész testre kiterjedőt tervezek, piercingem 2 van látható helyen, ebből az egyik orrban, 3mm-es tágító (2 pedig nem látható helyen, köldökben). fültágítóim és majdnem 3centisek, de ebben a szakmában, melyben mozgok annyira nem lényeg. itt a teljesítmény a fontos, az meg van. emberekkel való foglalkozáskor (vengédlátás, hivatalos melók) keményen veszik a dolgokat. gondold át, ha ilyen helyen akarsz dolgozni. kevés a modern felfogás hazánkban, sokan kinézik, írtóznak az ilyen emberektől, mert megbízhatatlannak gondolják őket. pedig van egy nagyon kemény arcú ismerősöm, zenész és elég komoly tetoválóművész.... hát neki lehet kemény az élete :D
2015. szept. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet manapság kapni olyan alapozót, amit kifejezetten arra találtak ki, hogy a tetkókat eltakarja. Én gazdálkodás-menedzsmentet tanulok most, és én is a karomra szeretnék egy kisebb tetkót, és ha munkát kezdek el keresni, akkor az alapozós megoldáshoz fogok folyamodni.
2015. szept. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!