Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mit szóltok ehhez a tetováláshoz?

Xyrot kérdése:

Mit szóltok ehhez a tetováláshoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már egy ideje fontolgatom, hogy felvarratok magamra egy tetoválást.

(Ez lenne az, nem tudom ha működő e a link: [link]

Ha nem működne legyetek szívesen a "google képekhez" beírni a "Sons of Anarchy logo"-t..köszönöm)..

Számomra rengeteg jelentéssel bír, és nem csak a film miatt, hogy miért nem szeretném részletezni.

Kíváncsi lennék, hogy mi a véleményetek róla, illetve mennyire vállalható (alkaron)..

Köszönöm a válaszokat



2015. szept. 13. 11:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon menôn fest. Azt viszont nemtudom mennyire volna kompromittáló mások számára. Részemrôl nem lenne belôle gond, mehet simán. :D Elvégre senkinek nincs beleszólása abba, hogy Te mit varrsz magadra.
2015. szept. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Hát ez érdekelne főleg.. hogy idegenek ilyen láttán mire gondolnak..nem igazán befolyásolna, mivel mint mondtam elég mély érzelmeket kelt bennem és szerintem nem is tucat..még jöhetnek vélemények (kifejtve és ha akartok írhatok nemet és kort is)

Nagyon szépen köszönöm, sokat segítetek ezzel!

2015. szept. 13. 12:03
 3/22 anonim ***** válasza:
Elég tucat tetkó :) Inkább tervezz te meg vmit vagy terveztess.
2015. szept. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem tetszik, szerintem nem lenne vele gond. Mekkora méretben akarod?

2015. szept. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A könyök hajlattól kb 2 centivel lejjeb kezdeném és szinte a csuklóig..eredetileg kisebben akartam, de a művész azt mondta így szebben fog sikerülni és részletesebben.Pár hét gondolkozás után belementem.

Második, sajnos én nem igazán értek a művészethez, nem tudok magamnak tervezni egyet, de ez azért eléggé ritka..eddig senkin sem láttam.

Még kérlek írjatok véleményeket, főleg, hogy mi jut eszetekbe róla stb..ha lehet nemmel és korral, hogy tudjam a korosztályt is :)

Köszönöm!

2015. szept. 13. 12:17
 6/22 anonim ***** válasza:

nekem nem a világom ez a minta. nagyobb probléma, hogy az alkaros tetoválást csak hosszú ujjú ruhával tudod takarni(biztos lesznek olyan élethelyzetek amikor jobb ha nem látszódik erre is kell gondolni) nyáron 40 fokban meg belesülsz.

Esetleg lábszár külső része?

23N

2015. szept. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

A lábszárra nem igazán szeretném, mivel gond van a térdemmel (porc levállás),így folyton arra emlékeztetne és ráadásul szinte mindig hosszú nadrágban járok..de nő létedre nem tartod visszataszítónak? Eltudnád fogadni mondjuk párodon? Vagy mint fiú baráton?

Még mindig jöhetnek vélemények, nagyon hálás vagyok értük!

2015. szept. 13. 12:30
 8/22 opened paradise ***** válasza:

Ha számodra jelentése van,akkor ne törődj mással. Bár szerintem sokan fognak arra gondolni,hogy csak egy fan vagy.

Vagy valami banda tag :D

2015. szept. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! :) Ezzel számoltam.

Még biztos vannak vélemények, jöhetnek

2015. szept. 13. 13:05
 10/22 A kérdező kommentje:
Már csak azért szeretném, mivel emlékeztet, hogy férfi módra viselkedjek. Ne húzzam ki magam a munka alól,segítsek amikor tudok és persze, hogy a legfontosabb a család, és magam elé helyezzem.
2015. szept. 13. 13:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!