Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetoválás allergia vagy még...

Tetoválás allergia vagy még mindig gyógyul?

Figyelt kérdés

Hali! Nem első tetoválásom, másikkal semmi gond. Mostani teljes alkar belső része, most múlt 2 hónapos.

Ahogy kellett lekezeltem kentem, védtem, szépen gyógyult. Alapjában nem viszket csak ha megvakarom utána egy ideig intenziven viszket, még gyógyulhat vagy allergia? (szines minta, és nem az egész felületen, hanem egyik minta környékén csak)

Előre is köszi :)



2015. szept. 13. 20:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem sanszosan lehet allergia. Milyen tinta? Jó szalon volt, vagy valami gagyi pocsék higéniával?


A tetoválás gyógyulása 3 hét, utána már nem kéne hámlania.


A vakargatás-viszketés mondjuk lehet valami hipochondria is, annyira elképzelted magadnak, hogy van valami, hogy most már öszötnösen vakarod.


Meg ami lehet még, hogy kelodira vagy hajlamos, és az kezd kijönni. Emiatt én elmennék bőrgyógyászhoz, hogy ezt kizárhasd. A keloid lassan jön ki, több hónap alatt, de nehéz tőle megszabadulni. Szóval jobb ha megmutatod neki.

2015. szept. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

a szalon rendes egy 50.000 fős kisvárosban egyetlen szalon, szóval megadják a módját, a művész meg országosan elismert így nem az a gond.

A viszkető résznél enyhén kidomborodik mint mikor heg van valahol. máshol nem viszket.

Köszi a választ :)

2015. szept. 15. 10:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez erősen keloid gyanús. Bőrgyógyászhoz. Most.
2015. szept. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!