Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » A barátnőmmel közös tetoválást...

Csabeeeeeeee kérdése:

A barátnőmmel közös tetoválást szeretnénk csak még nem tudjuk hogy mi is legyen. Miket ajánlotok vagy mik azok a dolgok amik jelképezhetnek egy párt?

Figyelt kérdés

#Közötetoválás
2015. szept. 21. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A tetoválás nyilván valóan hiszen azt nem csak felrakatni 5.000+ (mérettől és mestertől függően) de ha összevesztek és rá kell tetováltatni vagy leszedni +10.000 alaphangon szóval ez nyilván jelképez majd mindent.

Régebben a férfiaknak mennyivel több eszük volt.

Amit magukra tetováltattak az gyermekük arca, születési éve, vagy valami tényleg öröknek gondolt dolog és nem egy barátnő/barát kapcsolat.


Ne tetováltass ha van eszed. Majd a házasság után esetleg. Addig meg csak pénzkidobás és bármikor szétmehettek ami + pénz mindkettőtöknek.

Igaz olcsóbb mint 1 aranygyűrű de az jusson eszedbe hogy annak mindig értéke van a tetoválás pedig ahogy felkerült a bőrödre 1 forintot nem ér mivel nem tekinthető árucikknek.

2015. szept. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2015. szept. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom a szuverén hatalmaknak zárt koronájuk volt, míg az alattabb valóknak volt nyílt és a nők koronája sosem volt zárt mint azt a tetoválásokon lehet látni.

Ez inkább alá és felé rendeltséget jelöl.


,, a zárt korona jelzi a szuverén földi hatalmat, a hűbéri felsőbbséget elismerők (hercegek, grófok) nyílt, többnyire liliomos koronát viseltek.''

,,A császárné koronája nyílt maradt'' sehol nincs zárt női korona:D

2015. szept. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Eloszor is, ha mar idegenektol kersz tanacsot regen rossz, mert ettol olyan komolytalannak tunik az otlet.


Masodszor, ne csinald!


En meg eletemben nem voltam olyan szerelmes mint akkor abba a fiuba. Pedig 30on tul voltam, amikor osszekerultunk. Ugy ereztuk ha most vege a vilagnak, egymas karjaiban akarunk meghalni. Szinte fajt mar annyira jo erzes volt vele egyutt lenni testileg lelkileg.


Es amilyen viharos volt olyan hamar veget is ert, pedig mi is szentul meg voltunk gyozodve, hogy amint talalunk egy megfelelo szalont/mestert, megcsinaltatjuk (a kezfejunkre akartuk) hogy a vilag is lassa, mi osszetartozunk.


Uristen, meg most is vegigfut a hatamon a hideg, ha ra gondolok mennyire oda voltunk egymasert.


Igy 40hez kozel, tiszta ciki lenne ha raneznek a kezemre es meg mindig rajta lenne a varras, holott a fiunak mar csak az emleke van meg.


Ha jot akarsz nem csinaltatod!

2015. szept. 22. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek , ment is a zöld kéz :)

Én komolyan gondolom ezt , lehet még nem vagyunk annyira idősek hozzá de ő az igazi és ezt biztosra tudom , nem fogom megbánni :)

2015. szept. 26. 22:34
 6/7 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt?
2015. okt. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
2 éve
2015. okt. 16. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!