Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » 28 évesen szerintetek öreg...

28 évesen szerintetek öreg vagyok már tetoválásokat csináltatni?

Figyelt kérdés
Nő vagyok azért kérdezem. Mivel úgyis már nem sokára öregszem, de eddig nem mertem ilyesmit bevállalni. De ez meg olyan hogy inkább fiatalokon néz ki jól.

2015. nov. 12. 18:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ne... De nem azée, mert öreg vagy hozzá. Aki így gondolkodik, annak minek?

(Én a 30. születésnapomra csináltattam az elsőt. )

2015. nov. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

anyám majdnem ötven évesen csináltatott:D

ha tényleg szeretnéd és van értelme, csináltasd meg bátran!

2015. nov. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Dehogy vagy öreg. ha tudod, hogy mit szeretnél, értelme és jelentése is van, akkor hajrá. Pont, hogy több eszed van mint egy fiatalnak és remélhetőleg értelmes tetoválásod lesz.
2015. nov. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Inkább fiatal vagy még hozzá a kérdésedből ítélve...
2015. nov. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát...pàr nap és nyugdíj...nem kellene már...
2015. nov. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
szerintem nem. azért mert egyesek 14 évesen varratnak, még nem vagy öreg hozzá. én jobbnak is tartom, hogyha kis élettapasztalat után varrat az ember. persze nem az én dolgom
2015. nov. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:

Olyat varrass, amit hosszú időn át szeretnél. Talán ami szorosan kapcsolódik az életedhez. Ne azért menj tetováltatni, hogy tetoválásod legyen. Én csak 22 éves vagyok, egy tetoválásom van, de szeretnék természetesen többet is. Könnyű elkapni a "tetkó-betegséget". Eleinte tartottam a tűtől, és hiába varrtak most, már a gépet, és a tűt is szeretném újra magamon érezni, és ugyanúgy a mintát is látni magamon. Szóval érdekes. És vigyázni kell, mert függőséget tud okozni. Nem félek attól amúgy, hogy a most készültet megbánnám, de muszáj lesz majd a következőimet többször is végiggondloni. Amúgy meg egyáltalán nem gondolnám hogy öreg vagy hozzá, 40 évesen sem lennél az. De amióta Harrison Ford kitalálta hetvenakárhány évesen hogy kilöveti a fülét, úgy vélem senki sem idős semmihez.:) viccet félretéve tényleg úgy gondolom, hogy nem vagy öreg hozzá.

Ja, és a legfontosabb: válassz körültekintően tetoválót. a

A megálmodott tetoválásod stílusához megfelelőt, mert nem mindegyikük szeret minden stílust.:) egyébként az Invictusban ügyesek, én Mirinél vtam, egy nagyon tehetséges, és kedves lány, őt nyugodt szívvel ajánlom.:)

2015. nov. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Soha nem késő semmit kipróbálni :). Csak olyat varass amit nem bánnál meg..és téged jellemez vagy valami múlt beli eseményt..úgy ne csináltass hogy csak tetszésből..mert 1x rá unsz..és azt már nehéz eltüntetni..+költséges is :)
2015. nov. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha férfi nem öregednél?Ilyen felfogással tényleg jobb,ha nem csináltatsz.
2015. nov. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 skelton válasza:
Fiatalabb korban azért csináltatnak bátrabban, mert akkor még nincs kötelesség vagy teher a vállukon. Idősebb korban inkább azért nem szoktak, mert mondjuk egy halálfej a kézfejre elég fura visszhangot ad mondjuk egy irodában. Mérlegeld a lehetőségeidet, de szerintem nyugodtan csináltathatsz.
2015. nov. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!