Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Egy apró tetoválást szeretnénk...

Egy apró tetoválást szeretnénk csináltatni közösen a legjobb barátnőmmel de még nem múltunk el 18 évesek. Tudtok olyan helyet Budapesten ahol nem kérnek szülői engedélyt és nem is drága de azért jó?

Figyelt kérdés

2015. dec. 12. 16:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem várd ki a 18-at. az a jó barátnő lehet sehol nem lesz akkorra. de ha már tetováltatsz most,akkor ne ilyen kozos hulyeseget.
2015. dec. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én is inkább lebeszélnélek róla.

Nagyon ritka, hogy az embernek egész életében megmarad egy valaki a barátjának.

Hidd el, nem gondolnád, hogy egyszer nem lesztek barátok, de ilyeneket szerintem felesleges tetováltatni.

Egyébként is, nem véletlen, hogy 18 éves kortól lehet tetováltatni. Ha mindenáron ragaszkodtok hozzá, akkor legalább várjátok ki, míg elmúltok 18, és ha ezután is tart a barátság, akkor csináltassátok meg.

2015. dec. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
19%
Mivel nem kioktatást kértél ezért inkább a kérdésre válaszolnék: ha rendes szalonban szeretnéd akkor muszáj leszel megvárni a 18-at mert kötelességük mindenhol szülői beleegyezést kérni. Próbálj meg felhajtani olyan tetkóst aki otthon csinálja nem hivatalosan. Nem mindegyik kezdő csak azért mert nem hivatalosan csinálja.
2015. dec. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
ne hallgass a #3-ra!!! várj szépen 18 éves korodig és szalonban csináltasd! semmi szükséged arra, hogy valami pancser sufnitetováló rád varrjon valami szart és még valami csúnya fertőzést is benyelj!
2015. dec. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy JÓ tetováló sajnos nem fogja megcsinálni szülői engedély nélkül. Azt tudom tanácsolnai várjátok meg míg betöltitek a 18at és akkor csináltassátok meg. Ha akkor is így fogjátok gondolni.


Én 3 évvel ezelőtt magamra varrattam hasonlót és bevallom részben megbántam. Tehát ezt nagyon meg kell fontolnotok mert NAGY döntés.

Ne vedd kioktatásnak, csak segíteni szeretnék. :)

2015. dec. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Minden szalonnak kötelező, hogy bebizonyosodjon róla, hogy nagykorúak vagytok, 16-18 év között pedig szülői jelenlét, vagy beleegyezés szükséges.

Bizonyos szalonok nem foglalkoznak ezzel, de egyrészt kontármunkát végeznek, illetve a szülők beperelhetik őket, titeket pedig kötelezhetnek fájdalmas lézeres eltávolításra... a szülő pedig szintén perelhető, ilyenkor a szülők pénzbírságra illetve a gyámsági jognak az elvesztésére ítélhetők. Tehát elvehetnek a szülőktől és akár nevelőintézetbe is küldhetnek.

Épp ezért, ha már biztosak vagytok benne, akkor beszéljétek meg szülővel. Ha nem egyezik bele, akkor kénytelenek lesztek várni.


Aki pedig nem kéri a 18 évet, az bizony drágán dolgozik, nem biztos, hogy jó minőséggel. Sajnos ez már csak ilyen.


Remélem azért hasznos voltam!

2015. dec. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
42%
4-es: Én csak a kérdésre válaszoltam, ellentétben itt 1-2 válaszadóval akik kioktatják a kérdezőt. Majd ő eldönti hogy megcsináltatja-e vagy sem, nem ez volt a kérdés. És képzeld nekem 3 tetoválásom van és egyiket sem szalonban csináltattam mégse lett semmi bajom. Nem netes hirdetésből kell összeszedni hanem ajánlás alapján.
2015. dec. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!