Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szeretnék csináltatni egy...

Szeretnék csináltatni egy tetoválást, ami egy őrangyalt ábrázol, aminek az arca egyik oldala a rossz, a másik pedig a jó . MI a véleményetek erről? Mi a jelentése?

Figyelt kérdés
Tetszik az őrangyal,olyan mint én kétoldalú,és a hátamon szeretném viselni,hogy vigyázza az utamat életem végéig

2016. jan. 3. 18:15
 1/3 anonim ***** válasza:
gagyi
2016. jan. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Uncsi,tömeg.
2016. jan. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Good boy válasza:

Szia !

Szerintem csak legyen az őrangyalnak egy arca, szebb is úgy és ezzel elköteleződsz a jó irányba. Rosszat nem kellene magadra tetováltatni és viselned életed végéig... a rossz ne kísérjen el ! csak a jó !

Korábban én is gondolkoztam angyaltetkón , de végül ezt úgy oldottam meg hogy az autómra tettem A4-es nagyságú matricát. Munkatársam kérésemre megrajzolt egy angyalt aki az egyik kezében egy lángoló kardot tart másik kezébe a Bibliát. És persze szép szárnyai vannak és glóriája :)

2016. jan. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!