Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Melyik testreszre tetovaltatna...

Melyik testreszre tetovaltatnatok a gyereketek nevet?

Figyelt kérdés
A fiam nevet szeretnem tetovaltatni, 5 betubol all, ottleteket szertnek kapni. Ferfi vagyok

2016. jan. 10. 14:29
 1/10 anonim ***** válasza:

Nevet sehova nem tetováltatnék, csak félreértéseket szül. Pláne férfiként fiúnevet.

Inkább születési dátum vagy valami rá emlékeztető jelkép.

2016. jan. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mar ki ertene felre? Nem ertem.
2016. jan. 10. 15:25
 3/10 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag bárki aki nem ismer.
2016. jan. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
41%
Alkar?
2016. jan. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Hat aki nem ismer annak a gondolata erdekelne legkevesbe.

Igen az alkarra en is gondoltam mar.

2016. jan. 10. 21:36
 6/10 anonim ***** válasza:
38%
Akkor miért kérsz itt ki véleményt olyan emberektől akik nem ismernek? Hoppá, mégis csak számít mások véleménye? Akkor fogod megbánni, mikor majd a hátad mögött sugdolóznak és a fiadat a meleg szeretődnek gondolják. De a te dolgod.
2016. jan. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
41%

Jaaaaj. Rengeteg ember magára tetovaltatja a gyereke nevét, nincs ebben semmi félreérthető. (még h az jutna az emberek eszébe h a meleg szeretője - bár mindenki magából indul ki.)

A férjemnek a lapockái felső részén van a két gyerek neve. De alkaron is jól mutat. A legjobb ha megvan a stílus és úgy próbálod meg elképzelni.

2016. jan. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

6-os Te nagyon felre ertettel. En ottleteket vartam, amit koszonom kaptam is.

Mar regen rossz ha valaki aszerint donnti el, hogy mit miert hogy hogyan csinal azt tok ismeretlen emberek velemenyehez koti.

2016. jan. 11. 09:05
 9/10 A kérdező kommentje:
Abban meg biztos vagyok, hogy aki a tetovalasal vagy anelkul meglat a legutolso gomndolata lenne, hogy meleg vagyok.
2016. jan. 11. 09:07
 10/10 anonim ***** válasza:
Felkaromon van a lányom neve. A másik felkarom a következő gyereknek tartogatom :)
2016. jan. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!