Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy Izlanddal kapcsolatos pár centis tetoválást.

Elég sokat gondolkodtam, hogy mi lehetne az, de nem vagyok biztos.

Az első ötletem a maga sziget volt,

[link]

Ez nem túl kreatív viszont a nagyon fehér bőrömmel szép kontrasztot alkotna és el is tudnám kèpzelni magamon.

A második ötletem egy mágikus izlandi rúna volt, ami megvéd, nehogy eltévedj, viszont ezt kb minden 3. túrista magáratetováltatja így erről teljesen letettem, megnéztem sok másik rúnát is, de egyik se tetszett

Aztán eszembe jutott a gejzír, ami még talán egyedi lenne, de nem tudom, hogy mennyire lehetne kivitelezhető pár centis nagyságban, mivel ahogy elnézem a víz részét azért ki kell dolgozni, ahoz, hogy felismerhető és szép legyen. Valami ilyesmire gondoltam:

[link]

Aztán nagyon sok bálna van itt, de az is tucattetoválás.

Nézegettem még természeti dolgokat főleg, de semmi nem volt ami tetszett volna és kivitelezhető lenne.

Ötleteknek is örülnék

Ha nem is ismeritek Izlandot, akkor annak is örülnék ha általánoságban írnátok pár ötletet, hogy egy országról mik lehetnek inspirálóak.

Köszönöm



2016. márc. 7. 12:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Én bálnásat választanék, mert gyönyörűek.

Egyébként meg a sziget formája a legkönnyebben megvalósítható, ami jól is mutat, de az is tucat, ha úgy veszed, mert vagy ezret kidobott a Google.

2016. márc. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Pár centisben a sziget így tömören... hát... NE! Úgy nézne ki így tömör feketében, mint egy heg-koszfolt-anyajegy... szóval egy paca. Így önmagában nem mond semmit sem. Ha a körvonalát csináltatnád meg, már egy fokkal jobb lenne. A fekete kitöltés helyett pedig az izlandi kék alapon fehérbe metszett vörös kereszttel, mint Izland zászlója lenne a háttérben.

Ha ezek mellé még kisebb kiegészítő mintát szeretnél, akkor jöhet bálna alá, vagy gejzír az egész minta mögé.

Elképzelni rengeteget lehet, de ezek leginkább színeket követelnek. Ami csak fekete fehér, az eléggé eltűnő minta lenne.

A rúnákkal kapcsolatban:

Vannak rúna képek és rúna jelek. Az eredeti rúnaírás a viking néptől ered. Ezért is található meg a baltikumban sok helyett, ízlandon, grönlandon, de még északamerikában is van.

Sokan a jeleket okkultizmusnak gondolnák, vagy emiatt néznének le. Mások lehet, hogy a rovásírással tévesztenék össze. Igen, ezek az emberek tudatlanok, viszont így egy rúnajel, vagy egy sor, pláne egy rúnakép... Tehát így önmagában az se valami jó. Ha egy kőtáblán lévő szöveg lenne rúnákkal, ami szépen jól árnyékolva lenne tetoválva... na akkor az már más. Számomra is, őszintén szólva szebb látvány, mint a sok szövegdarabka itt-ott az embereken, elcsépelve.

Viszont ha tényleg egy picit tervezel és csak fekete, akkor Izland körvonala benne egy rúnaképpel, vagy alá vagy köré írva rúnákkal valami, aminek van jelentése. (Pl.: Izland, vagy ha neked valamit megtestesít Izland, akkor az a szó...stb.)


Minden esetre sokféle lehet.


Remélem segítettem!

2016. márc. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!