Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Nagyon szeretnék tetováltatni...

Nagyon szeretnék tetováltatni de magától a csináltatástól tartok. Hogyan tudnám leküzdeni ezt a félelmemet?

Figyelt kérdés
Már hónapok óta nagyon vágyom egy tetoválásra de félek elmenni megcsináltatni. Persze biztosan elterelné a gondolataimat és átvenné a helyét az öröm, hogy végre elkészül de valahogy mégis borzongok ha rágondolok. Nem akarom azt, hogy időpontot foglalok majd az utolsó percben megfutamodok. az oldalamra szeretnék egyébként egy 3 szavas mondatot úgyhogy gondolom pillanatok alatt meglenne. Minden tippet és ötletet szívesen fogadok. :)
2016. máj. 3. 00:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hónapok óta az szerintem még nem olyan sok. Én inkább várnék még egy-két évet a helyedben, hogy még akkor is akarod-e, és ha igen akkor szerintem már több bátorságod lesz. Én plasztikai műtéttel voltam úgy hogy minél régebb óta akartam annál biztosabb voltam benne és annál kevésbé féltem tőle. Lehet nem segítettem ezzel akkor bocsi, de nekem ez vált be :)
2016. máj. 3. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy mekkora a fájdalomküszöböd, de valószínálűleg ki fogod bírni :) Neked kézfej, lábfej kínzás volt, a többi ahhoz képest lópikula. Ha tényleg szeretnéd akkor azt az egy órát kibírod :)
2016. máj. 3. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2016. máj. 3. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
ez hülye hasonlat lesz, de picit olyan, mint a szüzesség elvesztése. izgulsz, a közvetlen első tű érintés előtt nem mersz levegőt venni és a torkodban ver a szíved, aztán megnyugszol, hogy sokkal rosszabbra számítottál, és hogy nem is olyan vészes. és utána büszke leszel magadra, hogys rávetted magad, és legyőzted a félelmed.
2016. máj. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha ezzel tudok segíteni, nekem nincs, de egy ismerősöm, mondhatni barátom 16 éves, és neki is van, de amikor mutatta, azt mondta, egyáltalán nem fájt, egy csípéshez hasonlította, nem tudom, igaz- e, de ő riadt meg, sőt biztosított, hogy több tetoválása is lesz, vagyis reméli, hogy lesz a jövőben.:)
2016. máj. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!