Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ti mi alapján döntöttétek el,...

Ti mi alapján döntöttétek el, hogy milyen tetoválást csináltattok?

Figyelt kérdés
Van valami jelentése, háttere, vagy csak szimplán megtetszett? Megbántátok? Én válltól csuklóig szeretnék majd egy tetoválást. Leginkább egy olyat, ami engem jellemez, de sajnos még nem sikerült kiokoskodnom, hogy mi is legyen az.
2016. máj. 7. 22:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mindháromnak elég jelentős háttere van és mindháromnak ahhoz van köze, hogy ki vagyok most. Az első egy Harry Potteres tetkó, mert nagyban meghatározta az életem és a hozzáállásomat sokmindenhez. A második egy háromszög, ami a múltamra utal és a sok emberre, akiket sajnos túl korán elvesztettem. A harmadik egy rövid felirat, ami erőt ad ahhoz, hogy mindig olyan határozott legyek, amilyen egy bizonyos élethelyzetben voltam.

A HP-s minta adta magát, a háromszög történetét egy barátnőmtől hallottam és nagyon megtetszett, a szöveg pedig a kedvenc filmemből van, de alapvetően 3 angol szó, aminek alapból van értelme.

Sose tetováltatnék olyat, aminek nincs jelentése. Valamint csak konkrét mintával és jó sok megelőző gondolkodással vágok bele.

2016. máj. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Meg en sem tudom mit szeretnek majd tetovaltatni.:)
2016. máj. 8. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!