Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Hogyan működik egy tetoválás...

Hogyan működik egy tetoválás felvarrása?

Figyelt kérdés

Úgy értem, időpontot kell kérni és kész tervvel érkezni, vagy lehet kapni katalógust is?

Azért kérdezem, mert 1 év múlva, miután elballagtam, szeretnék egyet de az interneten hiába nézelődöm, eddig nem találtam megfelelőt.



2016. máj. 27. 20:50
 1/2 anonim ***** válasza:
62%
Nyilván van ahol akad katalógus, de nem ebből kell kiindulni, a tetoválók nem szeretik 20× ugyan azt a mintát pont ugyan úgy felvarrni 20 különböző emberre tehát mindenbe próbálnak egy kis egyediséget belevinni. Legyen egy olyan terved ami neked nagyon bejön és lehetőleg jelent is valamit, az szerintem nem egy jó döntés, hogy odamész és rámutatsz egy mintára, hogy na ezt varrd fel nekem, hanem fejbe tervezz meg egy mintát azt ha tudod képekkel illusztráld, olyan is van amikor 5 különböző képből rakod össze, hogy innen ezt szeretném onnan meg azt, valahogy így összerakva. Ez be tudod vinni megtudod mutatni, el tudod magyarázni de a mai világba már bőven elég erre a facebook is. A tervek alapján ő megrajzolja a stílusába (ezért kell sok referencia munkát nézni mert minden tetoválónak van egy saját stílusa tehát ha mondjuk egy portrét akarsz varratni akkor egy olyan emberhez kell fordulni aki portrékra is van specializálódva) tehát megrajzolja a stílusába nyilván az igényeknek megfelelően, ad egy időpontot és felvarrja. A rajzot nekem a megbeszélt időpont előtt egy nappal küldte el tehát így kell tervezni, időpont előtt 1-2 nap. Ha a többi részletre is kíváncsi vagy, hogy hogy működik egy tetoválás felvarrása, menete akkor írd nyugodtan, nekem frissek a tapasztalatok mert most 25.én varrattam az első tetoválásom. :D
2016. máj. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az enyém is több képből lett összerakva. Facebookon elküldtem az elképzelésem, amennyire tudtam, leírtam, hogy mit gondolok és hova. Aztán bementem, összeraktuk, kipróbáltuk, hogy hogy nézne ki és hozzá is láttunk. :)
2016. máj. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!