Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mi a véleményetek egy ilyen...

Mi a véleményetek egy ilyen tetoválásról?

Figyelt kérdés

Eljátszottam a gondolattal, hogy a lapockáim közé szeretnék egy kisebb farkast tetováltatni (max 10-15cm átmérőben), valami az alábbihoz hasonlót, csak jóval kisebben. Talán először inkább csak hennával, nem tudom azzal mennyire lehet ilyen részletességet megoldani, ha nem lehet, talán csak egy farkas körvonalú sötét részt csináltatnék. Mi a véleményetek róla?


[link]


19L



2016. máj. 31. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha jó tetoválót találsz, szerintem simán. Elég fain :) De igazából ezt neked kéne eldöntened, mivel te fogod viselni és te tudod mit jelent számodra :D 18/f
2016. jún. 1. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem kicsi lenne 10 centi. Nem lehetne túl jól összehozni egy farkast. Legalábbis realisztikusat nem. Sok más farkas kép létezik. De legalább 15-20 centi, és ha már középen lenne, akkor egy szimmetrikusabb (farkasfej szemből) minta jobban állna ott.

A henna meg végül is tökmindegy. Te úgysem látod a hátad. Más meg úgyis látja, hogy henna.

2016. jún. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kicsit olyan mint egy cégér. Én inkább valami kevésbé mély színáranyalatosat választanék, pl egy halvány őszi falevelet.
2016. jún. 8. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!