Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Linkelnétek képeket, oldalakat?

Linkelnétek képeket, oldalakat?

Figyelt kérdés
Egy tetoválás szeretnék csináltatni,ami egy hintát ábrázolna(ne nevessetek ki,mert hintát szeretnék,de ez fontos nekem) csak nem találtam eddig sehol olyan képet,amit szeretnék.Ha tudtok ilyesmi képeket,küldenétek?Köszi :)

2016. júl. 8. 12:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem írtad, hogy pontosan milyet szeretnél, mert így kicsit nehéz küldeni, ugyanis már lehet kerested azon az oldalon.

Nézegess tetoválós oldalakat, facebook profilokat.

De beírod google képkeresőbe hogy "swing tattoo" és kidob egy csomót. Vagy elmondod a tetoválónak, hogy milyet szeretnél és megrajzolja.

2016. júl. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egy kicsit szeretnék az alkaromra,belülre,úgy gondoltam h 1 ágon legyen a hinta vagy egy fán.Oldalakat eddig nem néztem,csak egyet de ott nem tetszettek.A lényeg h egyszerű vonalak,csak fekete talán olyasmi h madarak fogják a hinta két végét.
2016. júl. 8. 13:51
 3/3 anonim válasza:
2016. júl. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!