Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Nektek mi a véleményetek...

Nektek mi a véleményetek erről a tetoválásról?

Figyelt kérdés

[link]


Ezt szeretném magamra tetováltatni csak a D és az L beturol lekerulne az a "farok", szerintem nem szép :)

A jelentése az hogy "Éld az álmaid" Igen tudom hogy tucat a csuklotetoválás csak engem ez annyira megfogott amiatt mert én feladtam az álmom egy fiú miatt amit rettenetesen megbántam, és ez megfogott.. És szerintem nem hulyeseg.. Soha senki miatt ne add fel azt amit tényleg akarsz. Mit gondoltok? :)



2016. júl. 26. 00:46
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

Heló!


Számodra van értelme. Nekem speciel üres szócséplés, így értelmetlenül csúfítaná a csuklót.

Neked visoznt, mint írtad, számít, szóval akkor nem száímt az, hogy magáról aj elentésről mit gondolunk, mert Te fogod hordani, a saját okod miatt.


Szeirntem keress egy olyan tetoválót, aki nagyon jó az írott szövegek terén, és alakítson még rajta, a "dreams" bénácska.

Vagy, ami még jobb lenne, ha kérnél egy teljesen újat. Ha már ez lesz a kezeden, akkor legyen tényleg szép.

2016. júl. 26. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%

Én csak azt nem értem, hogy ha szöveges tetkót akarsz akkor miért nem magyarul varratod magadra?

Ha neked jelentése van akkor miért nem "Éld az álmaidat" szöveget íratod fel? Egyrészt sokkal szebb másrészt akármerre jársz a nagyvilágban egyedi, mert rajtunk kívül kevesen tudnak magyarul. Olyan érdekesnek látszik.

2016. júl. 26. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%

Tucat nagyon. A fiú megnevezésből ítélve, kamasz szerelemről van szó, és az álom is kétlem, hogy valami hatalmas dolog. Ha követni akarod az álmod akkor azt 18 évesen vagy a 20-as éveid elején még bőven megteheted.


Szerintem 1 év múlva semmi jelentősége nem lenne számodra a tetoválásodnak.

2016. júl. 26. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Én őszinte leszek nekem olyan semmjt bem mondó,nem is tetszik a betűtípus sem.
2016. júl. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%

Mint a divatolók hülyeségei... majd ha ez is kimegy a divatból mint a r*b*nc rendszám akkor ennek se lesz jelentése... ráadásul éld az álmaidat, kb mint never give up vagy stay strong... 1.000.000-szor lerágott hülye mondatok amiknek még 5 éve volt jelentése mára már elhasznált üres szavak lettek, mint a tetkók.


Csukló, alkar, borda... kb mindenkinek ezek vannak. Ja igen és a maori divat tetkók is most már annyira nem menők mint 1-2 éve.

Majd ha ez is kimegy a divatból nem lesz ennek se:)


Amúgy meg ha annyira emlékszel rá miért nem veszel egy tárgyat, vagy egy motiváló képet amit ha megunsz arrébb is tehetsz, ahelyett hogy divatból magadra varratsz egy hülyeséget hogy ,,ez majd emlékeztet''. A kutyát nem fogja ez emlékeztetni ha megint olyan nagy lesz a szerelem megint le fogsz mondani, csak ez most jól hangzik.

2016. júl. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%
Tucat valóban, nekem pont ezért nem tetszik. Magyarul szebb lenne, de akkor is elcsépelt. De ha számodra van jelentése, ahogy minden 5. embernek aki magára tetováltatta és nem zavar hogy sokaknak ilyen van hát nyugodtan. Kamasz koromban én is hasonló tömegtetoválásokat nézegettem, amiknek ugyanaz a jelentése, hogy kövesd/éld az álmaid, küzdj a céljaidért stb. Hál' istennek volt annyi eszem, hogy vártam vele. Eljutottam oda, hogy egy szimbólumot fogok majd varratni magamra, aminek számomra ugyanaz a jelentése hogy "Küzdj a céljaidért". Nem tucat tetoválás, mégis kötődik hozzám, engem jellemez.
2016. júl. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólókkal. Tucat, snassz. Én személy szerint rosszul vagyok az ilyesfajta "believe" "love" "live your dreams" stb. tetoválásoktól és igen pár hónap múlva értelme sem lesz.
2016. aug. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!