Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Milyen tetiválás típusok vannak?

Milyen tetiválás típusok vannak?

Figyelt kérdés
Nikkelérzékeny vagyok és szeretnék tetoválást,de úgy hallottam hogy, azzal az "anyaggal" amivel alapból tetoválnak nekem nem lehet mert az is tartalmaz nikkelt.Van esetleg más anyag, megoldás,bármilyen lehetőség?

2016. júl. 29. 22:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Van hegtetkó is😁😂
2016. júl. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vannak speciális nikkelmentes festékek is, de azt a tetoválóval kell egyeztetned. Feketében nincs nikkel, szóval fekete, vagy szürkeárnyalatos tetoválásokat lehet csinálni. Színeset is lehet, csak bizonyos színeket kell mellőzni. Célszerű egy tetoválóval egy normális rendes szalonban egyeztetned, hogy rendesen elmagyarázza neked.

De nagyban függ a nikkelérzékenység milyenségétől, hogy mennyire vagy rá érzékeny.

De tetoválás típusból többféle van.

Van a legáltalánosabb, géppel készült tetoválást. Van a nagyon régi, szó szerinti bőrvarrás. Van seb és hegtetoválás, van égetési tetoválás (hasonló a hegtetováláshoz, de nem nyúznak, hanem égetnek).

2016. júl. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. júl. 30. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!