Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Lányok, titeket zavarna egy...

Lányok, titeket zavarna egy ilyen tetkó?

Figyelt kérdés

[link]


Már évek óta szemezek vele, és most terveztem megcsináltatni, de a barátnőm kiakadt, hogy ő nem szereti a tetovált pasikat. (megjegyzés, az exének mindkét karja, a háta, még a combja is ki volt varrva..)

Tényleg ennyire zavaró ez?


2016. aug. 11. 13:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Azt hiszem ezt még el tudnám viselni, de nem örülnék neki az biztos. A kisebb és/vagy egyedibb dolgokkal inkább ki vagyok békülve. Amúgy arra nem gondoltál hogy azért nem szereti a tetovált pasikat mert az exe az volt? Így lehet hogy rá fogod emlékeztetni amit lehet nem akar.
2016. aug. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
92%
ez full homos
2016. aug. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Gotland válasza:

Nekem az 50 első randiból a szakács jut eszembe róla:

[link]

2016. aug. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
7%
Nem zavaró.. Nem a tetoválás fogja eldönteni, hogy milyen ember vagy. Mellesleg a te életed a te tested. Te keresed meg a rávalót. Szóval azt csinálsz amit akarsz. Az én párom is szeretne tetoválást. Kiegyeztünk abban hogyha megszületik a baba és vissza nyerem az alakomat akkor majd szeretnék egy köldök PC-t kert szerintem szexi és jól mutat ;) Szerintem fontos hogy megtudjatok mindent beszélni a pároddal ;)
2016. aug. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Mert *
2016. aug. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:

Hát, ha olyan tested is van, mint Manaudou-nak, akkor nem zavar :D


De viccen kívül, amíg nem hülyeségek/rasszista dolgok/ stb. van rajta, vagy nem esik túlzásba (mint azok, akik még a homlokukat is kitetoválják), addig túlzottan nem zavar.

2016. aug. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%

ez a konkrét tetkó nekem nem jön be, és kicsit fura nekem férfin oldalt a tetkó. Inkább vádlira, karra és hátra, vagy esetleg mellkasra szoktak tetováltatni. Főleg a csípőn lévő elég furi.

Nekem semmi bajom nincs amúgy a tatkós pasikkal, álszent is lennék, mert nekem is van 2db, de nem is fétisem.

2016. aug. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
93%

Ez egy kissé ratyis.

De most mondom hogy be fogsz xarni.

Mivel végig lágybőrön fut a minta.

Nekem is van,ami lágybőr részen van,és tudom milyen.

Sok sikert.

2016. aug. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
szerintem nem szép. ha a barátnőd nem akarja hagyjad, mindegy ki mit mond, nehogy már az érdekeljen hogy idegen emberekmit gondolnak a tetkódról, ők ritkábban bámulják majd a felsőtested
2016. aug. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

Ez nem zavarna, de szerintem egy tetkó baromi sokat elmond a viselőjéről. A barátom tetováló, és nagyon meredek sztorikat hallok tőle... Egyszer bement egy csaj, hogy tetováljon fel rá valamit a pasijával kapcsolatban "Peti+Kati=örökké" valami ilyesmit. A barátom mondta, hogy ő ehhez nem adja a nevét. A csaj persze hisztizett, meg fenyegette, hogy feljelenti(?). Körübelül egy hónap múlva újra bement a lány, és megköszönte, hogy nem vállalta el, mert megcsalta a pasija.

Szóval na...nem mindegy, mi van az adott emberre tetoválva..

2016. aug. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!