Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » 14 évesen piercing?

14 évesen piercing?

Figyelt kérdés
13 vagyok, de ha betöltöm a 14-et szeretnék egy ajakpiercinget. (Egy apró kis ezüst követ közvetlenül az alsó ajkam alá.) Apukám benne lenne, mert nem végleges, és anya nem örül neki de úgy gondolja hogy ha nagyon szeretném akkor megcsináltathatom. Nem igazán gondolom magam nagy lázadónak, majdnem kitűnő tanuló vagyok. De szerintetek nem ítélnének el ez miatt, vagy ilyesmi?

2016. aug. 31. 09:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem az első piercingem 15 évesen volt. ugyan úgy ajak, a szám alatt oldalt. Nem ítélt el senki. Aztán rá 1 évre megcsináltattam az orromba is.
2016. aug. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi :D.
2016. aug. 31. 10:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Kit érdekel mások véleménye? Ha neked tetszik és szeretnél akkor lesz és kész. :)
2016. aug. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan, de arra figyelj, hogy szilikon talpas és száras ékszer legyen benne a gyógyulási idő után. A fém talpas ékszer idő után nagyon szétszedi a fogínyt! A szilikonos/bioplaszt nem. Szóval nincs ezzel semmi probléma. Ha megunod, kiveszed, idő után összeforr, és csak egy nagyon picurka kis helye lesz, ami idő elteltével halványodik is.
2016. szept. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó otlet, szerintem sose fogod megbánni!! Én is kituno voltam, extrém kinézettel és sok pc-vel egyutt is. Ismertek, tudtàk hogy a belsom és a kulsom két ellentét, de elfogadott és szeretett mindenki /gyerekek és tanárok is / úgy, ahogy vagyok!!
2016. szept. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!