Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetoválás készítésekor is...

Tetoválás készítésekor is számít, ha menstruál egy nő, vagy terhes, esetleg nemrég szült? Mármint a hormonok miatt kérdezem. Pl. Hajfestéskor sem lesz olyan színű, ha a hormonok dolgoznak. Ez nem befolyásolhatja a tetoválás színét a bőrön?

Figyelt kérdés
Ha viszont a feketének készült tetoválás mégis zöldes beütésű lett gyógyulás után, pedig mindent betartottam, akkor a bőröm a hibás, a hormonjaim, vagy vacak volt a tinta?

2016. szept. 1. 16:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Én csak azt olvastam, hogy a fájdalom érzékelést befolyásolja, olyankor sokkal érzékenyebbek vagyunk.

Szerintem ha már begyógyult, akkor a tinta hibája, hogy nem szép fekete.

2016. szept. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%

Terhesség alatt, menzesz alatt nem ajánlják a vérzékenység miatt.


"Hajfestéskor sem lesz olyan színű, ha a hormonok dolgoznak. " ez meg úgy hülyeség ahogy van. A hajad pont annyira döglött mint az útszélén fekvő elütött süni.

Onnantól kezdve, hogy kinőtt a hajhagymából és látod semmi köze a testedhez.

2016. szept. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen, számít.

Terhes nőre, illetve olyan anyukára, aki még szoptat, jó esetben nem tetoválnak, mert árt a magzatnak/gyerkőcnek.

Menstruáció alatt lehet tetováltatni, viszont azért nem érdemes, mert sokkal kellemetlenebb érzés, nyűgösebb a páciens és a bőr sem szívja be a festéket.

Ha menstruációk ciklusnak épp abban a felében vagy, pár napot tudsz várni, ha meg terhes vagyok, akkor meg várj a szoptatás végéig.

Hajfestésnek nincs sok köze a tetováláshoz.

Ha tetováltattál feketével és zöldes lett, ott a nagy probléma a festékkel van. Valószínűleg valami silány minőségű volt a festék.

(Mindent betartottál? Se szoli, se nap, se gőzfürdő, se szauna, se strand, se fürdő, se uszoda, rendesen bepanthennel kented rendszeresen, rendesen mostad le, rendesen fóliáztad, ahogy a tetováló mondta, nem kapargattad le a varrt és a többi.)

2016. szept. 2. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Igen, mindent betartottam. Szolizni kb. 2-3 hónappal később mentem, ráadásul csak heti egy alkalommal 12 percre.

Arra gondoltam, hogy talán a festék nem volt az igazi, rossz olvasni, hogy bele is trafálhattam.

Ez van. Nekem mondjuk tetszik így is, csak nem erre számítottam. Még jó , hogy a hátamon van, így nem szembesülök vele gyakran.


Még egyszer köszi.

2016. szept. 2. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!