Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mennyibe kerülhet két karos...

Mennyibe kerülhet két karos tetoválás? (egész karra ) Önbizalmat ad az embernek ha szétvarratja magát?

Figyelt kérdés
Egyre több emberen látom ezt ,hogy szét var varratva . Ez a mai divat ? Megnézik az emberek ha valaki csupa tetkó ?

2016. szept. 12. 21:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem önbizalom kérdése.

Vannak divatember, vannak akiknek ez több,... ahány ember, annyiféle.

Hogy mennyibe kerül? Minta függő. A terület azonos, de lehet, hogy pl.: a bal kéz 80.000 a jobb meg 450.000. Egészen más minták esetén más árak jönnek ki, ugyan azon tetoválónál is.

Nagyon szép, igényes, összetett munkák a legdrágábbak, minél egyszerűbb, annál olcsóbb.

Igen, általában a tetovált embereket megnézik. De ha nem tudják, hogy tetovált, mert ruha takarja, akkor nem nézik meg. Ilyen az emberiség.

2016. szept. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Csak a magam nevében beszélek:

Én lehetőleg kerülöm a feltűnést, illetve a divattól is rosszul vagyok, mégis van két tetkóm (egy a jobb vállamon, egy nagy pedig a hátamon), mert a testvarrás számomra ugyanolyan művészet, mint a festészet, a szobrászat vagy az írás, és imádom a művészetet.

Egyáltalán nem ad több önbizalmat, gyakran érzem úgy, hogy "ez itt nem is hozzám tartozik, hiszen szép, én meg nem".

A tetovált embereket viszont én is megnézem (már ha látható a minta, nyilván), mert kíváncsi vagyok, mások miket varratnak magukra, a szépeket megcsodálom, a rondák láttán fogom a fejem.

Aki divatból varrat, azon úgyis látszik: random minta, szöveg, vallási vagy politikai szimbólum, nem szépen kivitelezett nonfig rajz.

2016. szept. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!