Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mennyire fog fájni a tetoválás...

Mennyire fog fájni a tetoválás a vádlimra? Ki hogy élte meg élete első tetoválását?

Figyelt kérdés
Novemberbe megyek tetováltatni, ez lesz életem első tetkója. Kíváncsi vagyok, nektek milyen volt az első tetoválós élményetek. Egyébként ilyen tetoválásom lesz : [link] Valamint a vádlimról egy kép,( [link] ) mert gondolom ha valahol nagyobb a bőr/izom, akkor talán kevésbé fáj (persze tisztába vagyok vele hogy a tetoválás nem egy kellemes érzés) És körülbelül 3-4 órán keresztül fogják csinálni.

2016. okt. 4. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Úúúúúristeeeen. <3

Már láttam ezt a képet, és mindig azon szomorkodtam, hogy mért nem vagyok pasi, hogy én is magamra varrathassam? :D (én ha csávó lennék, a mellkasomra varratnám) Visca el Barca!

Egyébként nem tudom, mennyire lesz hasznos számodra a válaszom, mert az én tetkómmal negyed óra alatt megvoltunk... Nekem az alkaromon van, és nem igazán fájt. Inkább az a "nem túl kellemes" érzés, de nem igazán fájdalom. De persze 3-4 órán keresztül ez megint más. :/

2016. okt. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :) Visca el Barca <3 Örülök hogy itt is egymásra találnak a drukkerek :) Neked milyen tetoválásod van? Ha gondolod dobj egy képet privátba :)
2016. okt. 4. 21:59
 3/5 anonim válasza:
Szia, vádli kibírható. A bal lábszáramon oldalt, a csonton van egy- kb 2 óra volt, az ott fájdogált, a jobbon hátul van egy benga nagy 4 órás, az először csikizett, mahd fájdogált, de kibírható. Olyan érzés, mint a lábszőrtelenítő gép :)
2016. okt. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem életem legelső tetoválása a tarkómra került, lenyúl egészen az első pár csigolyámig. Amikor a csigolyáimon ropogott a tű, akkor markoltam a hajamat, de kibírtam =-]


Amikor a jobb kézfejemen ropogott a tű, az még tűrhető volt, de amikor a jobb kézfejem szélét varrták... akkor azt hittem, hogy összepisilem magam. Nem szoktam látványosan izzadni, de kövér cseppekben folyt rólam az izzadság...


A vádlimra én is akarok (majd idővel), tetováltatni mindig izgalmas dolog. A szépségért úgymond "meg kell szenvedni" =]

2016. okt. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is kb negyedóra volt össz vissz, a csuklómra varrattam (tegnap^^). A tetkós kérdezte hogy első alkalom-e, mert baromira izzadt a tenyerem, pedig különösebben nem fájt. A lábgyantázás szerintem sokkal fájdalmasabb:D Utána az egész alkarom zsibogott, ma pedig olyan érzés volt, mintha egy ütés utáni lila foltot egyfolyába nyomtak volna.

Ha nem vagy csikis és bírod a fájdalmat akkor valahogy csak túléled:D

2016. okt. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!