Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ink Man Tattoo Studio vélemények?

Ink Man Tattoo Studio vélemények?

Figyelt kérdés

Gyakorin nem sok ilyen kérdést láttam, fb-on viszont annál több 5*-os értékelést olvastam. Csak be szeretném biztosítani magamat arról hogy a kedvező ár ellenére is minőségi munka kerül ki onnan. :)

Én személy szerint piercinget szeretnék szúratni, láttam olyan elégedett embert aki ugyan azt szúratta, amit én is szeretnék, de ha valakinek még van személyes tapasztalata, szívesen várom. Nemrég nyitottak, és nyilván a drágább szalonok sem véletlenül drágák, megértem és tisztában vagyok vele, engem az érdekel hogy ezért az elérhetőbb árért milyen minőséget kapok. Azért vagyok ennyire körültekintő mert első piercingemet szúratnám és mert ez az egyik legmacerásabb is. :)


19/L



#Budapest #piercing #tetoválás #Ink Man Tattoo Studio #Ink Man
2016. okt. 6. 00:33
 1/1 anonim válasza:
Nagyon megbízható szalon, legyen szó piercing szúratásról vagy tetoválásról. Profik, kedvesek és segítőkészek. :)
2018. márc. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!