Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mikor válaszolnak?

Mikor válaszolnak?

Figyelt kérdés
A honlapjukon kérik csak e-mailben érdeklődjenek és foglaljanak időpontot. Egy hete írtam, de még semmi válasz, félek kifutok az időből, mert Karácsonyra szeretném..

2016. okt. 17. 14:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Alapvetően azt mondanám, hogy a helyedben más szalon után néznék, mert ha ennyire nem foglalkoznak a dologgal már most, akkor nem is érdemes belevágni.

(Van, ahol arra hivatkoznak, hogy a művész nem ér rá mailezgetni, de ott nincs is ilyen kikötés...)

Viszont én is jártam úgy, nem is olyan régen, hogy majd' két hétig nem kaptam választ. Kiderült, hogy az illető egyszerűen képtelen "felnőni" az online világhoz, és elfelejtette nézni. :D Ettől függetlenül a továbbiakban minden gördülékeny volt.

Szóval esetleg adj még egy esélyt, vagy hívd fel őket. Hátha.

2016. okt. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ahogy elneztem, FB-n se túl aktív mostanában... Úgy örültem, hogy ratalaltam, mert nagyon tetszenek a munkái..

Picit várok még, hátha, aztán keresek mást:(

Köszönöm szépen a válaszod!

2016. okt. 18. 06:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!