Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Az normális ha így jön le a...

Az normális ha így jön le a tetoválás?

Figyelt kérdés
Csütörtökön voltam tetoválni, 2 napig rajta volt a fólia, és 3 éjszakát, fólia cseréknél mindig bekentem bepantennel (a simával) 2-3 óránként volt a fólia csere, és ha jött le kis festék lemostam langyos vízzel és a végén felitattam a maradék kis vizet papírtörlővel tehát szépen betartottam mindent. Olvasgattam utána, csak gondoltam rákérdezek én is, mert ahogy a képen látszik a sárga csíkoknál jön le, de egy világosabb réteg látható is alatta valamint az F betűnél szintúgy a sárgás szín kopik kicsit le. Ha ez normális akkor kb meddig fog tartani? A tetováló mondta hogy 3 hét után nézzek vissza és megnézik milyen lett és ha kikopott van természetesen korrekció, de remélem nem kell visszamennem és ez h kicsit kopik természetes.

2016. nov. 21. 20:01
 1/2 A kérdező kommentje:
2016. nov. 21. 20:03
 2/2 anonim ***** válasza:

Ránézésre normálisnak tűnik. Szintén színes tetoválással nekem az a tapasztalatom, hogy a világosabb színeknél látványosabb a hámlás, de nem kell tőle megijedni. Illetve, én be voltam szarva, hogy nem fog ott maradni semmi, de teljes hámlás után látszott, hogy nincs igazam. =)

Az normális, hogy kicsit másabb lesz a színe, ez természetes, de azért is látod élesen különbözőnek, mert ahogy elkezd feljönni a bőröd, de még nem válik le teljesen, optikailag az is torzít. (Tudod, mint amikor sok réteg üvegen keresztül nézel egy képet, másnak tűnik, mintha szemtől szemben állsz.)

Kenegesd tovább bepanthennel, kb. egy hét alatt teljesen le fog hámlani, addig maradjon a 3-4 óránként kenegetés.

2016. nov. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!