Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mi lenne az ideális testrész?

Mi lenne az ideális testrész?

Figyelt kérdés
20eves fiu vagyok. Test alkatilag kigyúrtnak mondhatom magam (90kg vagyok 173cmel) szeretnék egy tetoválást már jol meg gondoltam hogy mit szeretnék de egyrészt nem tudom hogy színes legyen e vagy sem es hogy a combomon jol nézne e ki. Elképzelésem szerint két tigrist akarok ahogy küzdenek egymással egy erdős tájon. Viszont ugy szeretném hogy jol is mutasson. Szerintetek ezt a mintát meg lehet e csinalni szépre ugy hogy a combomat be térítse illetve színesbe jolnézne e ki?

#comb #Tetováláshely
2016. dec. 3. 05:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz 42%-ossal, valószínűleg az IQ-ja is ekörüli:D

Én jobban szeretem a fekete-fehér tetoválásokat, de szerintem meg lehetne csinálni szépen színesben is. Kép nélkül viszont nehéz megmondani, hogy hol mutatna jól. Combra szerintem jobbak az álló minták, ha inkább fektetett, akkor a hátadon mutatna a legjobban szerintem.

2016. dec. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Combon szerintem jól mutatna, ha álló a minta. Én teljesen színes-párti vagyok, főleg realisztikusoknál. Nagyon királyul nézne ki! :)
2016. dec. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tealiztikus lenne es a tigrisek mögé szeretnék egy nagy fàt is :)
2016. dec. 3. 14:11
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
Engem is odapingálsz? Szeretnék a tigrisek mellett a fa mögé bújva pisálni.
2016. dec. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Neharagudj téged nem de anyukád még lehet h a combom belsőrészére odafér
2016. dec. 3. 22:49
 6/7 anonim ***** válasza:

Tealiztikus ??

Én az egyik tigrist az egyik combodra, a másik tigrist a másik combodra gondolnám...

A fát meg középre.. :D (bocs, nem lehetett kihagyni...)

2016. dec. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező csak elírta a realisztikus szót:)
2016. dec. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!