Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetoválás 14 évesen?

Tetoválás 14 évesen?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok,14,5éves

Szülő ti mit szólnátok, engednétek?

Vki van aki ilyen korban csináltatott tetoválást?

Először a bal bokámra akarok körbe egy fél centi vastag csíkot.

Aztán majd a nyakam/tarkom alá ugy hogy ne latszodjon ki a pólóból, egy "háromszöget" a kétszavas felirat közé.

Utánna a bal lábszáramra egy motívumot olyan 10-15cm szélesen körbe,majd később pedig végig a térdemig folytatni.

Majd a két mellemre, az egyikre egy soros "idézetet" a másikra pedig egy 4soros idézetet,más nyelven.

Aztán a jobb belső felkaromra római számokat.

Majd a hátamra egy szárnyas keresztet!

Természetesen nem mindet most akarom olyan rovid idő alatt ahogy csak lehet, de minnel hamarabb akarom a bokámra és a nyakamhoz!

14,5/F



2016. dec. 11. 09:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

14-15 évesen?

Most, 18 évesen már rég röhögök azon,hogy akkor milyen dolgok tetszettek,amiket nem kaptam meg és nem is bántam meg.

Még csak most kezd kialakulni a személyes stílusod, így nem vágnék bele ilyen hamar a test összefirkálására, csak egy bizonyos kor után.

Egyébként akármilyen rossz érzés ezt hallani: még gyerek vagy.

És ha az én gyerekem majd ennyi idősen tetováltatni akarna, nem mennék bele.

Várd meg azt a kort,amikor már biztosan megállsz a lábadon, tudod,hogy mit akarsz és el tudod dönteni,hogy mi az a tetoválás, amit 20-30 év múlva sem lesz ciki viselni.

2016. dec. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Sok mindent tudok már most is a jövőmmel kapcsolatban, sokkal érettebben gondolkodom mint a 19éves testvérem,amit a szüleim is belátnak,és eddig mindent elértem amit akartam (most mondhatjátok hogy egy ilyen idős gyerek mit tudott elérni) és lehet ilyen idősen( #1te azert majdnem velem egy koru vagy és veled,sőt tőled idősebb barátaim vannak) És olyan személyiség vagyok aki a jelenben él de nem a jelennek hanem a jövőnek
2016. dec. 11. 10:17
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
16 éves kor alatt még szülői jelenléttel se vállalnak sehol...
2016. dec. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy te agyilag érettebbnek érzed magad,de attól még mindig csak 14 vagy.Plusz szerintem béna,hogy ennyi különböző dolgot akarsz magadra.
2016. dec. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt ez egy vagyon lesz, másrészt több mint valószínű, hogy minimum a felét megfogod bánni. Akkor is, ha érettebben gondolkozol.

Várj min. 18 éves korodig, akkor már szülői engedély sem kell és ha szorgalmas vagy, dolgozol és te magad fizeted. Én is sokféle tetkót szerettem volna ebben a korban, és pont mivel éretebben gondolkoztam, adtam magamnak min 5 évet, hogy biztosan akarjam. Hát a 21-et töltöttem mire lett tetkóm, nem teljesen az amit akartam, sokkal kisebb és minimalistább, de a lényeg ugyanaz.

Egyébként szerintem bokára kicsit nőies lenne, olyan mint egy bokalánc.

2016. dec. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
6%
én pont betöltöttem a 14et amikor elkészítettem az első tetoválásomat, azóta 2éve megvan és nagyon szeretem egyáltalán nem bántam meg. Ha egy idő után rajtad lesz és látod minden nap a testeden akkor nagyon a szívedhez tud nőni
2016. dec. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan nem vagyok szülő de a gyerekemnek tuti nem engedném meg. Ráadásul 18 év alatt szülői beleegyezés kötelező. Ha a szüleid engedik, akkor ráérsz 17 évesen ezzel foglalkozni.
2016. dec. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

16 év alatt minőségi hely elküld. 14-15 évesen én is akartam keresztet meg szárnyakat meg mindenfélét aztán rájöttem 18 körül hogy előbb-utóbb lehet kinövök ebből a rocker/goth stílusból és lehet nagyon megbánom.

Egy ideig vártam a 18-at hogy fúúúú lehet tetkóm rohanok a kés alá aztán mikor meglett rájöttem hogy nincs jelenleg olyan tetkó amit annyira akarnék hogy biztos életem végéig imádnám, az első tetkóm 19,5 évesen lett meg, most így fél évre rá kezdem konkrétabban tervezni a másodikat de ráérek.

2016. dec. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

*rohanok a tű alá


Hiányzik az a reggeli kávé...

2016. dec. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem vagyok rocker sem semmi más!:)
2016. dec. 11. 17:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!