Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tudnatok valamit mondani?...

Tudnatok valamit mondani? (bocsanat a helyesiras miatt, telefonrol vagyok)

Figyelt kérdés
Szoval... Szeretnek majd egy tetovalast(de meg nem lehet egy ideig) De tudnatok olyat festeket mondani ami nagyon sok ido utan jonne le az ember borerol es nem annyira karos? Henna van azt tudom, de kb 1het utan eltunik. Mas valami esetleg, letezik? Negativ commentes emberek legyenek szivesek nem hozzaszolni. Koszonom!
2016. dec. 31. 23:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Hennán kívül mást nem tudok, de szerintem tovább tart mint 1 hét
2016. dec. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szokták javasolni az úgynevezett kozmetikai tetoválást, az néhány év után eltűnik. Nézz utána, sokan azt mondják, hogy jó, de én hallottam olyat is, hogy mikor halványodni kezd, nagyon csúnya lesz, ezért nem éri meg... Google biztos tud okosabbat mondani nálam ilyen téren, sajnos személyes tapasztalatom nincs vele.

Ha konkrétan csak a bőrödre akarsz festeni, mint a henna, akkor azokat a termékeket érdemes megnézni, amikkel a profi sminkesek is dolgoznak, bár azoknál szerintem a henna tartósabb, ha jó minőségű.

2017. jan. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
1,2 valaszolo nagyon szepen koszonom a kedves valaszotokat! Sokat segitettetek :)
2017. jan. 3. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!