Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mit gondoltok erről a tetoválá...

Mit gondoltok erről a tetoválás gondolatról?

Figyelt kérdés

Tetoválàson gondolkoztam,olyanon ami motivációt ad ,ha amikor van egy mélypont vagy amikor éppen szükséges és egyben tetszen is.Mellen gondolkodtam,a térbeli szivek nagyon tetszenek ezértgondoltam arra,hogy középre a mellkasomra egy térbeli szivet amin mondjuk drót lenne,mint a fájdalom jelképe és fölé egy idézet hogy "Only the strong survive".Mit gondoltok erről az ötletről?


A válaszokat és tanácsokat köszönöm!



2017. jan. 13. 23:30
 1/3 anonim ***** válasza:
38%
Klisésebbre nem gondoltál?
2017. jan. 14. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
48%

Azt, hogy ebből valószínűleg már van jó pár emberen.

Alapból ez az idézet sem állja meg a helyét és a szíves-szögesdrótos ötlet se túl egyedi. Mondjuk egyedibbé lehetne azzal tenni, hogy a szíved föle a szívet és a szögesdrótot úgy ábrázolni, mintha azzal lenne odafoltozva a szív. Legalábbis így egy kicsit egyedibb, illetve még bőrfoszlányokkal is fel lehetne dobni. Ha nagyon idézetet akarsz, akkor azokat meg ezekre a foszlányokra lehetne rakni.

Hogy miért nem jó az idézet?

Csak az erős él túl. Értelmetlen, mert nem igaz, még a természetben sem. A "Only the smartest can be survival." Már közelibb, de még ez se túl jó. Hiszen nem elég csak a legokosabbnak lenni (vagy legtalálékonyabbnak), vagy csak egyszerűen roppant erősnek... vagy nagyon nagynak... A dolgok összetettebbek. Az erősek azért alakultak ki, hogy az ügyesebbekkel versenyezhessenek. Szóval ez nem valami jó... ráadásul a mélypontról ez nem rángat ki. Csak mutatja neked, hogy nem te vagy a legerősebb és a legügyesebb... szóval semmiben sem vagy a legjobb. Ez csak lehangol. Ha valami szöveget szeretnél, találj ki egy saját magadnak szóló dolgot. Olyat, ami csak neked szól és senki másnak sem. Ezen felül nem árt az sem, hogy te saját magadon is lássad. Akár minden nap.

Néha egy pici mosoly többet ér, mint a világ összes pénze.

2017. jan. 14. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha szépen és egyedien van megcsinálva, akkor a szív jó ötlet lehet, de az idézet szerintem felesleges mellé. Mármint, a minta alapból ezt jelenti, ha ránézel, ez jut eszedbe, ha még mellé meg is magyarázod, az olyan... nem is tudom, mintha nem lennél biztos magadban és a mintában, és ezért a másik szájába kell rágni, hogy igen, ez bizony ezt jelenti.

(Nekem olyan tetoválásom van, ami az élet körforgását jelenti, állandóság és változás, ilyesmik. Nem szokták általában érteni a minta jelkép értékét, mert nem tucatjelkép, hanem magam által tervezett-választott, de saját magamat érezném ostobának, ha melléírattam volna, hogy "nothing lasts forever", mert ez aztán totális közhely lenne, és szerintem ledegradálná az amúgy mély értelmű gondolatot.)

2017. jan. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!