Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Édesapám emlékére milyen...

Édesapám emlékére milyen tetoválást csináltathatnék?

Figyelt kérdés

Nemrégiben tragikus hirtelenséggel elhunyt az Édesapám. Egész életében nagyon nehéz körülmények között harcolt a családjáért, értünk, nagyon szépen nevelt engem és a nővéremet. Még csak 53 éves volt.

Nagyon szeretnék állítani valami emléket. Hordok egy nyakláncot, aminek a párja az övé volt (kb. 8 éves lehettem, mikor nekiadtam) de azt akár el is hagyhatom vagy bármi. Sima, ilyen "dad" feliratú tetoválást nem szeretnék, valami különlegesebb kellene, ami az iránta érzett szeretetemet szimbolizálja. Túl nagy sem lehet, mert tanítónő leszek. Valakinek van valami ötlete?

19/L


2017. jan. 16. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha lógott valami medál vagy akármi a nyakláncon én azt tetoválnám csuklóra és az alá egy szöveget.Nekem például anyának a születési dátuma van a csuklómon.Nem mellesleg részvétem!
2017. jan. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%

"Kezdetben azt gondoltam, hogy a halálod

veszteség volt és pusztulás,

fájdalom és bánat, melyet aligha lehet elviselni.

Csak most kezdek rádöbbenni,

hogy az életed ajándék volt,

s egyre erősödő szeretet maradt utána."

2017. jan. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Először is fogadd részvétem!

Szerintem mindenképp várj legalább egy-két évet. Nagyon fiatal vagy még, és a gyász korai szakaszát éled meg. Lehet, hogy később megbánnád. Sokan nem mérik fel, hogy egy tetoválás felelős döntés. Egy élten keresztül viselni fogod. Nem magáról tetoválásról szeretnélek lebeszélni, hanem egy esetleges elhamarkodott döntéstől szeretnélek megóvni. Ha később is úgy gondolod, akkor tetováltass. Ebben viszont sajnos nem tudok ötletet adni. Egyébként másképp is lehet emléket állítani édesapádnak.

36/F

2017. jan. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1. Nagyon jó ötlet, eszembe sem jutott. Egy absztrakt lófejes medál van rajta, bele van vésve hogy "friend" (tudjátok, ilyen best friend kettétörhető medál volt). Annak a helyére mehetne a születési dátuma. Így még a közös kedvenc hobbink, a lovaglás is szerepet kapna.

2. idézetet nem szeretnék, de egyébkét gyönyörű, már amennyire ilyesmi szép lehet :).

3. Persze nem most azonnal rohanok a szalonba, csak ötleteket keresgélek. Várok legalább egy évet, miután szilárd elhatározásom lesz a mintával kapcsolatban.

Köszönöm együttérzéseteket! :)

2017. jan. 24. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!