Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Akinek volt már hennás tetovál...

Akinek volt már hennás tetoválása miért döntöttetek a henna mellett? Miért csináltattátok?

Figyelt kérdés
2017. febr. 17. 16:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Azért mert csak max. két hétig marad fent a bőrödön és később nem fogod megbánni a hirtelen ötletből magadra tetovált akármit.

Én olyan igazi tetoválást terveztem magamra ami életem végéig fog kísérni és tükrözi a saját gondolataimat és a világomat amiben élek.

2017. febr. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert lejön. És jópofa tud lenni. És akár magadnak is elkészítheted. Gyerekeknek is jó. Viszont a felnőtteknek is jó.
2017. febr. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem pl egy rendezvényre festettük ki a nyakam és a mellkasom, ha sima tetkót varratnék kb sehova se vennének fel ez meg egy körömkefével lejön.
2017. febr. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Fényesebb a feketéje
2017. febr. 22. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Gondolj bele, lehet, hogy 80-90 éves kort is megéled.

Elképzelhetőnek tartod, hogy pl. hatvan év múlva is jó ötletnek tartod a tizenévesen "elkövetett" tetoválást?!

Hennázással viszont akár a legfrissebb divatot is követheted.

2017. febr. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nyaralás előtt festettettem fel a hennát, nagy sikere volt a társaságban. Szerintem jó, hogy a henna motívumot az adott alkalomhoz, hangulathoz tudod igazítani, amit a tetoválással nem tudsz megtenni, az ott marad, akár egy kitörölhetetlen poszt.
2017. febr. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!