Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mennyi idő alatt készülhet el...

BlodDrunk kérdése:

Mennyi idő alatt készülhet el egy ilyen tetoválás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Első tetoválásomat készítettném el,egy ilyesmi mintát szeretnék válltól alkar közepéig kb mint ahogyan a képen látható.


[link]


Egy alkalomból kivitelezhető,kb hány óra?


Azért kérdezem mert havonta egyszer megyek csak haza M.o-ra kint ahol élek meg nagyon drágán vállalják csak.



Köszönöm aki válaszol.



2017. ápr. 26. 18:09
 1/3 anonim válasza:
Ez a tetoválótól függ hogy milyen tempóban dolgozik. Nekem pl aki csinálta a felkaros tetoválásomat az 3 óra volt.
2017. ápr. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egy alkalomból nem hinném, bár attól is függ, hogy pontosan milyen a minta. Mennyi vonal, milyen telítettség...stb. Egy gyors tetováló 4-6 óra alatt, ha tényleg egyszerű, akkor fejezi be csak, de akkor is ott van a legyógyulás utáni lehetséges javítás. Itt inkább a precizitás fontos, így én két alkalomra becsülném. Ha havi 1x jársz itthon, az kb pont jó is hozzá.

Két alkalomból lehet 6 de lehet 10-12 óra is. Árban olyan 65-85 ezerre tenném, ha szép munka. Drágább helyen a duplája, otthoni tetováló esetén lehet kevesebb is természetesen.

2017. ápr. 27. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Attol fug milyen gyorsan dolgozik es hogy te mennyire birdod hanyszor kell megpihenni kozben nekem az alkarom van telibe 10p szunettel 3ora volt
2017. máj. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!