Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Orr piercing véleményt kérnék,?

Vanda07 kérdése:

Orr piercing véleményt kérnék,?

Figyelt kérdés
Szóval ha van valakinek van orr piercingje akkor szépen kérem hogy irja le a véleményét. attól nem aggódom hogy fájni fog mert átböknek az orromon még jó hogy fájni fog de az nem a világ vége. Esetleg az érdekelne hogy hány évesen kaptátok kb mennyibe került és hogy szülői beleegyezéssel hány éves kortól lehet csináltatni?

2017. aug. 15. 19:19
 1/3 anonim ***** válasza:
A barátnőmnek mindig útjába volt orrfújás közben... ő 25 évesen csináltatta.
2017. aug. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Annyira fáj mint amikor a füledet szúrják át, tehát nem vészes.

Én 24 évesen csináltattam. Engem sosem zavart orrfújás közben, pedig vagy az allergia vagy a nátha miatt, de mindig kell legyen nálam zsepi.

Angliában élek, itt csináltattam 14 fontért.

2017. aug. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én már 2X átlövettem, nem volt vészes. Első alkalommal egyik reggel beleakadt a párnahuzatba, én meg félálomba felkaptam a fejem, kiszakadt a piercing, a helye meg úgy begyulladt, hogy nem tudtam másikat betenni, mire begyógyult a seb, beforrt a luk :) (18-19 évesen)

Aztán pár év múlva újra lövettem, 25-26 évesen, akkor meg az egyetem miatt kiszedtem a vizsgaidőszakban (közigazgatási kar) és akkor is beforrt.

Néha eszembe jut, hogy újra lövetem :)


Jah, ára szerintem 2-3000Ft, mint egy fülbelövés, szerintem 16 éves kor körültől megcsinálják, de ezt kérdezd meg egy piercingestől :)

2017. aug. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!