Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Az egyetemek foglalkoznak...

Az egyetemek foglalkoznak azzal, hogy ki mennyire tetovált?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy tetoválásom van, de szeretnék még. Eltakarható, de pólóban látszik, látszana majdnem mind. Elte, Miskolci vagy Debreceni egyetem programtervezö info szak érdekel.

2017. okt. 22. 18:31
 1/6 sm's girl ***** válasza:
100%
Nem kimondottan foglalkoznak vele, max. a diákok lehetnek olyanok hogy megnéznek miatta, de kimondott attrocitás csak amiatt mert egyetemen vagy nem nagyon érhet szerintem.
2017. okt. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mivel az egész felvételi online zajlik nem tudja igazából senki, hogy kit vesznek fel, csak egy azonosítószámot látnak és tanulmányi eredményeket.


Előadásokon van ahol 3-4-500 ember van, emiatt nem fognak kiszúrni.

Kisebb létszámú gyakorlatokon talán ha megjegyzik az oktatók ha arcodat, ha első sorban ülsz, de amúgy nem foglalkoznak vele.


A diákok pedig elég sokszínűek, nem hinném, hogy probléma lenne ebből.

2017. okt. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

proginfóval még a munkahelyen se lesz problémád belőle sztem.

az egyetemen max könnyebben megjegyzik a fejed, ami lehet előny és hátrány is.

2017. okt. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. okt. 22. 20:41
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem speciel teljesen ki van varrva az egyik karom és a másik kezemen is van tetoválás. Senki nem szólt érte még soha, se BTKn, se TÁTKon :) max megjegyzik hogy szép meg jó meg mit jelent, a volt tanárom büszkélkedett is hogy neki is hasonló van, de nem látszik neki.:D
2017. okt. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem csak kék hajam meg sok pcm van, de csak attól vagyok ki, hogy mindenki ugyanúgy néz ki kb és már túl kitűnök :D De senki sem szól érte (BGE gazdinfó szak)
2017. nov. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!