Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szálas szemöldöktetoválást...

Szálas szemöldöktetoválást szabad festeni?

Figyelt kérdés
Úgy értem, pàr napja csinàltattam és azt mondta a kozmetikus, hogy az elején nagyon halvàny lesz, sőt, lehet, hogy nem is fog làtszani. Arra az időszakra, amíg alig làtszik a szemöldököm, szabad sminkkel kifesteni, vagy ezt is tilos? Nem akarom tönkretenni a munkàjàt, mert nagyon szép lett, csak most nem làtszik. De ha valaki ért hozzà, és azt mondja, tilos bàrmivel festeni, akkor nem fogom, csak mindenképp meg akartam kérdezni. Ha valaki vàlaszol majd, annak előre is köszönöm! :)

#sminktetoválás #szemöldökfestés #szemöldök tetovàlàs
2018. jan. 21. 10:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Anno, amikor a számat csináltattam, amíg nem gyógyult be, a rúzs, szájfény tilos volt (olyan 2 hét volt). Csakis a kozmetikustól kapott krémet használhattam.
2018. jan. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem, akkor vélhetően a szemöldököt se szabad festeni ezek szerint. Köszönöm szépen a választ! :)
2018. jan. 21. 15:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, amíg nem esett le a var, semmiképpen se fesd de utána se életbiztosítás
2018. jan. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi neked is így utólag! :)
2018. febr. 20. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!