Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetoválás tervezés / árak?

Tetoválás tervezés / árak?

Figyelt kérdés

Az alkaromra szeretnék egy tetoválást. Az elképzelésem a következő:

Felső részén a kutyám kölyök kori képe, alatta egy pocsolya, amin visszatükröződik a jelenlegi formája. (Láttam ilyet kiscica - tigris formációval, onnan jött az ötlet. [link] <-hasonlóképpen)

Ha beviszem egy szalonba, meg is tervezik nekem, vagy ezt sajátosan kell megoldanom? Mik a folyamatok? Még nem tetováltattam korábban. Milyen árra számíthatok egy ilyen tetoválás elkészítéséért?



2018. jan. 30. 18:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem 30-40 ezer között lesz.A tervezésért nem szoktak külön pénzt kérni,de kérhet a tetováló foglalót,azaz hogy adj oda az árból előleget.Szóval bemész,kérsz időpontot és azon a napon szokták tervezni amikor bemész csináltatni,de lehet,hogy előtte behív még megbeszélésre vagy ha igazàn lelkiismeretes neten is tartja a kapcsolatot és reagál az ötleteidre,de ez azért nem mindenkinek fekszik amit meg lehet kicsit érteni mert pl.a facebook az illetőnek is a magánélete.Az a biztos ha bemész és megbeszéled vele.
2018. jan. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Vidd be neki az ötleteket és ő a foglalóért cserébe beír, meg megtervezi neked a dolgokat.


A tervezés a munka része, a legtöbben örülnek ha nem a netről lopott képekkel jössz oda hanem egyediekkel.

2018. jan. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az gondoltam ki, hogy elviszem a fenti képet mintának, és viszek a kutyámról is ugye 2-t. Ez csak nem lehet akkora probléma neki, nem 1/1 azt kérem. ;)
2018. febr. 1. 05:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!