Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Van BP-en olyan tetovalomuvesz...

Van BP-en olyan tetovalomuvesz, aki striakat tetoval borszinure?

Figyelt kérdés
Van Braziliaban az a srac, aki borszinu festekkel fedi el a striakat. BP-en, vagy ugy egyaltalan az orszagban van ilyen tetovalomuvesz?

2018. máj. 27. 10:08
 1/5 anonim ***** válasza:
66%

Miután a stria kifakult fehérre, akármelyik tetoválóművész el tudja fedni, bár ezt szokták orvosesztétikailag is csinálni. A baj vele az, hogy a tetovált terület nem barnul, nem sápad, mindig egy színű lesz. Így ha stria eltüntetés a cél, akkor inkább a kezelések. Idő után el lehet tüntetni őket. Léteznek gépi kezelések és vannak krémekkel, olajokkal, vitaminokkal történőek. Az eredmény lassan alakul ki. Ha gyors megoldást akarsz, akkor plasztikai sebész. Igaz, a tetoválásnál drágább, de jobb is :)

Ha viszont mégis csak tetoválással fednéd el, akkor ne úgy tedd, hogy bőrszínű festékkel, hanem kreatívan erős, vagy élénk színekkel, ábrákkal.

2018. máj. 28. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tetovalokent en nem ajanlanam neked. Ahogy az elottem szolo is emitette, a borod szine valtozhat, ha barnulsz/szolizol, de a tetkoe nem fog, vagy ha igen, akkor se a boroddel (rossz esetben meg be is eghet, besargulhat a barnulastol, mert a borszinekben sok feher pigment van).

Raadasul a striaknal mar mas szerkezetu a bor, a felulete sosem fog megvaltozni, az mindenkepp latszani fog tovabbra is. En biztosan nem vallalnek el ilyesmit. Lattam en is a cikket es a fotokat, de engem nem gyozott meg.

Viszont szepen lehet oket fedni rendes tetkoval. De ha alapjaraton nem tetovaltatnal soha, csak a csikokat szeretned eltuntetni, akkor a tetkot egyaltalan nem ajanlom, nem leszel tole elegedettebb magaddal.

2018. máj. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ahhoz tul nagy borfeluletet kellene befedni, es a sajat boromet szeretnem oda, nem szines tetovalast, szoval nem tudom mit tehetnek. Koszonom a valaszokat. :)
2018. máj. 30. 08:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Mint fent leírtam, ha a tetoválás útja nem járható, akkor kezelésekkel próbáld eltüntetni. Tehát olajok, krémek, gélek, zselék, gépi kezelések, vitamin kúrák, megfelelő testgyakorlatok, vagy ha nagyon radikális akarsz lenni, akkor plasztikai sebész. Tetováltatni rá egy fix színnel nem célszerű. Miért? Mert strandszezonban, pont amikor látszik, akkor barnulsz és a tetoválás nem barnul vele és még feltűnőbb lenne, illetve ha direkte barnábbra tetováltatod, akkor meg az elején néznének félzebrának tőle. Akár fekete-fehér(szürkeárnyalatos), akár színes tetoválásokkal lehet elfedni, ha a fedés a cél.
2018. máj. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék barnulni. Rettentően fehér a bőröm, és napallergiás vagyok. A striák rajtam olyanok, akár egy pókháló. deréktól comközépig. Nézegettem a színes tetoválásokat, de csúnyának találom őket, és amúgy se szeretnék olyan mintát magamra, a saját bőröm szeretném valahogy viszontlátni. A krémek nem segítenek, ahogy a vitaminok se. Plasztikai sebészen gondolkodtam, de az egy vagyon, szóval még mindig inkább ez győzött meg ár-érték-praktikusság szempontjából.
2018. máj. 31. 14:38

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!