Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Több különféle stílus?

Több különféle stílus?

Figyelt kérdés

Egyazon testen furán néz ki több stílusú tetoválás? Vagy tud jól mutatni?

Az első tetkómat megyek csináltatni, ami egy minimalista stílusú, tollfirka szerű, absztrakt minta lesz Art szignóval, de szeretnék későbbiekben watercoloros tematikájú tetoválásokat is,odavagyok kiskoromtól a festészetekért, a művészet világáért. Nem akarok sablon, egy kaptafára épülő mintákat, mert szerintem unalmasak, és azoknak nem is mindig van jelentősége. Ki akarom fejezni a költészet/festészet iránti szeretetem, ez nagyon meghatározó az életemben. Viszont nem akarok tulságosan elütő, vagy zsúfoltnak ható összhatást sem, ezért a kérdés. Megfér(het) e a minimalista letisztultság az absztrakt, "elfolyós" watercolor technikával?



2018. máj. 28. 14:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Tud furán is kinézni, viszont jó is tud lenni. A lényeg szerintem az, hogy ne nagyon egymás mellé tervezd a kettőt és akkor nem lesz semmi baj.

Nekem is van egy nagyon egyszerű, kicsi tetováláson, ha minden jól megy akkor pedig pár nap múlva lesz egy másik is ami teljesen az ellentéte, de nem aggódok amkatt hogy hogy fel mutatni mert nem egymáshoz közel lesz.

Remélem valamennyit segítettem :)

2018. máj. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Metionin ***** válasza:
Szerintem össze lehet hangolni. Nekem 2 fekete dotwork van de a következőnek gondolkodom hogy jobban nézne ki ilyen elfolyósan, bár az is fekete lenne. A tetkóktól függ igazából hogy összeillik-e, meg hogy hol vannak.
2018. máj. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha komoly tetoválóhoz mész megtervezi neked jól, úgy hogy ki is nézzen valahogy :)
2018. máj. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!